Anna Lewandowska bardzo często publikuje rodzinne zdjęcia. Ostatnio na jej Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć Klary, na których trenerka pokazuje, jak spędza czas z dzieckiem. Nierzadko przełamuje tematy tabu i mówi o rzeczach, które wzbudzą spore kontrowersje. Tak było tym razem! Gwiazda pokazała zdjęcie stóp córki i wywołała lawinę komentarzy! Zobaczcie, o co chodzi!

Reklama

Dlaczego stopy Klary Lewandowskiej wzbudziły taką sensację?

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie bawiącej się Klary. Trenerka przyznała, że jej córka uwielbia ostatnio bawić się w suchym basenie z kulkami i jest to ich sposób na nudę w niepogodę:

Czasem pogoda zatrzymuje nas w domu i wtedy pojawia się pytanie, jak spędzić czas z maluchem, aby nie wkradła się nuda????
Mamy z Klarcią mnóstwo pomysłów na wspólną zabawę w domu
????????, ale ostatnio obie oszalałyśmy na punkcie suchego basenu z kolorowymi kulkami. - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie drugie zdjęcie, na którym widać brudne stopy dziewczynki. Taki widok po całodziennej zabawie zna każda mama. Szczególnie, jeśli dziecko uwielbia chodzić boso (co jest bardzo zdrowe) w domu i ogrodzie. Trenerka dodała, że dla niej brudne stopy u dziecka są oznaką dobrze spędzonego czasu:

Ps. Brudne stopki ❤️???? kocham najbardziej. Szczęśliwe dziecko ????

Reakcja Internautek na zdjęcie stópek Klary

Instamamy przyznały, że to normalny widok i nawet przy częstym sprzątaniu w domu wystarczy chwila, aby dzieci się pobrudziły:

Wiadomo teraz uwaga skupiona na brudnej stopce... a wszystkie niemiłe mamusie niech powiedzą co ile minut myją stopy swoim dzieciom. Ja na przykład dopiero wieczorem jak idę spać... cudna stopka niech niunia dobrze się bawi

wiadomo, że dziecko szczęśliwe, brudne stópki to podstawa-brudne dziecko to szczęśliwe dziecko

I czarna stopka Klary ???? Widać że śmiga jak szalona ❤️

Oczywiście pojawiły się też krytyczne komentarze, ale ich przytaczać nie będziemy. Ważne, że Klara doskonale się bawiła nawet, kiedy pogoda za oknem nie pozwala na szaleństwa na placu zabaw!

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska w pięknej spódnicy za nieco ponad 100 zł! Gdzie ją kupisz?

Oto zdjęcie, o którym mówili Internauci

Instagram

Niedawno zdjęciem z córką pochwalił się też Robert Lewandowski

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama