Anna Kalczyńska o sposobie na udany seks
ONS

Kalczyńska ma sposób na udane pożycie: Seks jest smaczny, kiedy...

Anna Kalczyńska o sposobie na udany seks
ONS

Anna Kalczyńska debiutując w Dzień Dobry TVN stanęła przed nie lada wyzwaniem - miała bowiem zastąpić Jolantę Pieńkowską. Dziennikarka ostro pracuje nad własną marką, pokazuje się też na salonach i pozuje wśród gwiazd. Nie każda próba jednak kończy się sukcesem. Przypomnijmy: Kalczyńska chciała błyszczeć na imprezie wśród gwiazd. Skutek był fatalny

Motywem przewodnim wspomnianego pokazu duetu Paprocki & Brzozowski był seks. Na wybiegu mogliśmy podziwiać odsłaniające ciało kreacje, a obecne na wydarzeniu celebrytki również chciały się tego wieczoru prezentować bardziej seksownie niż zwykle. Nie zabrakło również odważnych pytań i intymnych wyznań. Kalczyńska w jednym z wywiadów przyznała, że seks nie jest dobrym lekarstwem na samotność, a najlepiej smakuje z miłością. Mówiąc to delikatnie się rozmarzyła.
 

Myślę, że seks na samotność jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych - uciekanie w taki eskapizm. Seks ma wtedy walor i jest smaczny, kiedy smakuje z miłością, uczuciem - zapewnia w rozmowie z JastrzabPost.pl Kalczyńska.


Zgadzacie się z nią?

Zobacz: "Pracując w śniadaniówce nie ma się czasu na seks"

Anna Kalczyńska na salonach:

Więcej na temat Anna Kalczyńska
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04