Ania i Robert Lewandowscy ostatnio pochwalili się zdjęciami z kolejnej podróży. Para spędzała czas w Rzymie, gdzie dopisywała im świetna pogoda. Anna Lewandowska na swoim Instagramie pokazała fragment budowli, który przypominał Koloseum, a fani od razu domyślili się, że sportowcy wyjechali do Włoch. Jak para spędziła tam czas? Mamy wyjątkowe wideo prosto z Rzymu, na którym widać Anię i Roberta w kawiarni :)

 

Ania i Robert Lewandowscy na krótkim urlopie w Rzymie - mamy wideo!

Anna i Robert Lewandowscy mieli okazję spędzić trochę czasu razem. W ostatnich miesiącach oboje byli bardzo zapracowani - Robert skupiał się na grze w meczach ligowych i w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów w swoim klubie Bayern Monachium, a Anna Lewandowska zajęła się pracą nad nową książką oraz poprowadziła w Polsce obóz treningowy. Po tym intensywnym okresie para postanowiła odpocząć w ciepłym Rzymie, w którym mieszkają też ich przyjaciele - Marina i Wojtek Szczęsny. Z pewnością znaleźli czas na spotkanie z bramkarzem i jego żoną!

 

Jak Ania i Robert spędzili czas na krótkim urlopie? Zobaczcie wideo prosto z Rzymu!

 

W poniedziałkowym "Party" ukaże się artykuł o Ani i Robercie, w którym zobaczycie wyjątkowe zdjęcia z ich podróży do Rzymu! 

 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy chcą pomóc choremu dziecku i... znów pojawił się ostry hejt! Trenerka ostro odpowiada!

 

Anna i Robert Lewandowscy w Rzymie

Ania i Robert Lewandowscy na krótkim urlopie w Rzymie