Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest? Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest? Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest? Anna Dereszowska i Daniel Duniak na koncercie w Teatrze Polskim Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest?
ONS
1/5
Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest?
ONS

Anna Dereszowska w pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wspomniała o swoim narzeczonym, który ją mocno wspiera. A mowa o Danielu Duniaku. Kim jest? Czym się zajmuje? Sprawdźcie w naszej galerii!

Anna Dereszowska - kim jest jej narzeczony? Jak wygląda?

Anna Dereszowska pierwszy raz Daniela Duniaka, fotografa, pokazała światu podczas swojego koncertu w Teatrze Polskim w 2014 roku:

Nie było sensu udawać, że na ten koncert przyszliśmy osobno. Oboje stwierdziliśmy, że premiera płyty to dobra okazja, by stanąć obok siebie i wspólnie świętować ten wieczór. Zwłaszcza, że Daniel miał swój udział w realizacji koncertu - mówiła w "Party". 

Ich pojawienie się było niemałą sensacją. Zwłaszcza, że kilka miesięcy wcześniej aktorka zakończyła głośny związek z aktorem, Piotrem Grabowskim, z którym ma córkę Lenę. 

Zobacz: Dereszowska o związku z Grabowskim: Raz postąpiłam fatalnie

Anna Dereszowska i Daniel Duniak nie epatują swoją miłością w show-biznesie. Aktorka zabrała go jednak na kilka oficjalnych imprez, dlatego też mamy ich wspólne zdjęcia.

Co Ania mówi o Danielu? Czy mają razem dziecko? Sprawdź!

Zobacz: Będzie druga część Lejdis?! Anna Dereszowska zdradza szczegóły!

2/5
Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest?
ONS.pl

Anna Dereszowska i Daniel Duniak są rodzicami Maksa, który przyszedł na świat w sierpniu 2015 roku. Co aktorka mówi o związku z fotografem? Kim jest?

W tej chwili jest szefem działu w korporacji. Spełnia się w tej roli, ale zjada go odpowiedzialność i intensywność tej pracy. Schudł, nie ma czasu na jedzenie. Już w niedzielę głowę ma zajętą pracą. Ale myślę, że nie chciałby wracać do robienia zdjęć. Kiedy się poznaliśmy, ja bardzo dużo pracowałam, a Daniel miał tej pracy zdecydowanie mniej. Kiedy na świecie pojawił się nasz syn, poczuł potrzebę bycia głową rodziny. Stała, intensywna, dobrze wynagradzana praca daje mu poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji – mówiła Anna jakiś czas temu w Grazii. 

Zobacz: Anna Dereszowska: czy to pierścionek zaręczynowy?

3/5
Anna Dereszowska i jej narzeczony, Daniel Duniak. Kim jest?
ONS.pl

Ich wspólne zdjęcia to rzadkość... Czy Anna Dereszowska i jej narzeczony kłócą się?

Każdy związek jest inny, bo każdy człowiek jest inny. Wydawało mi się, że ponieważ Daniel jest kilka lat młodszy ode mnie, a ja jestem „doświadczoną kobietą z dzieckiem”, to znowu cały świat dostosuje się do mnie. A trafiłam na podobną osobowość – ambitną i upartą. Obydwoje chcemy się realizować, jesteśmy skłonni do negocjacji, ale nie jednostronnych. Daniel to twardy zawodnik i to też mnie w nim fascynuje. Kłócimy się, ale to dobrze, bo to znaczy, że potrafimy wyrzucić z siebie negatywne emocje – zdradziła w Grazii. 

Zobacz: Anna Dereszowska wzięła ślub?! Zobaczcie zdjęcie aktorki w sukni ślubnej!

4/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak na koncercie w Teatrze Polskim
ONS

Czy Anna i jej partner, Daniel Duniak, planują ślub? Co aktorka mówi na temat zalegalizowania ich związku?


Nie mam potrzeby w jakikolwiek sposób sankcjonować moją relację, i chyba już tej potrzeby nie będę miała. Jeśli partnerowi by na tym zależało, to dlaczego nie? Nie protestowałabym zbyt długo. Ale żadne z nas nie ma takiego imperatywu, nie czujemy też presji ze strony rodziny. Maks związał nas ze sobą bardziej, niż zrobiłby to ślub - mówiła jakiś czas temu.

Zobacz: Anna Dereszowska o swoich dzieciach: "Przykro mi to mówić, drogie młode mamy, ale mam dzieci..."

5/5
Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Paparazzi
Więcej na temat Anna Dereszowska Daniel Duniak