Anna Dereszowska pochwaliła się na swoim Facebooku zdjęciem w sukni ślubnej. Fani szybko zaczęli jej składać gratulacje. Czy to oznacza, że Dereszowska wzięła ślub ze swoim ukochanym Danielem Duniakiem? Anna Dereszowska jako panna młoda wygląda uroczo.

Reklama

Okazuje się, że to, niestety, stylizacja do filmu, w którym Anna Dereszowska gra jedną z głównych ról. W filmie "Porady na zdrady" Ania zagra kobietę, która ma nietypowy biznes - sprawdza wierność przyszłych panów młodych na życzenie ich narzeczonych.

Zobacz także

Jednak sama Ania Dereszowska, choć podobno zaręczyła się z ojcem swojego synka Danielem Duniakiem już w 2014 roku, na razie o ślubnych planach nie wspomina. W sierpniu ich synek Maks skończy rok, może to będzie czas, żeby pomyśleć o wymarzonym ślubie? :) Sukienkę już ma.

Zobacz także: Bardzo urocze zdjęcia Anny Dereszowskiej z synkiem Maksem! Ten maluch skradł nam serce

Anna Dereszowska ma już z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim 9-letnią córkę Lenę. Nigdy jednak para się nie pobrała.

ONS

Reklama

Anna Dereszowska jest szczęśliwa w nowym związku z fotografem Danielem Duniakiem. Niedawno razem zamieszkali w nowym domu. Czy wezmą ślub?

ONS
Reklama
Reklama
Reklama