Anna Dereszowska o związku z Piotrem Grabowskim
ONS

Dereszowska o związku z Grabowskim: Raz postąpiłam fatalnie

Anna Dereszowska o związku z Piotrem Grabowskim
ONS

Anna Dereszowska wycofała się nieco z życia publicznego w ostatnim czasie. Aktorka skupiła się na pracy i niedawno świętowała premierę swojego nowego spektaklu "Czechow żartuje", w którym pokazuje się z zupełnie innej strony niż dotychczas. Przy okazji premier gwiazda udzieliła też kilku wywiadów, gdzie m.in. skomentowała swoje zarobki. Przypomnijmy: "Nie narzekam na swoje zarobki"

Wiele kontrowersji wzbudza też życie prywatne Dereszowskiej, która niedawno rozstała się z Piotrem Grabowskim. Para ma razem dziecko, ale nie komentowała dotąd doniesień na swój temat. W najnowszym wywiadzie dla "Party" Anna ostro zaznacza, że nie daje przyzwolenia na ingerencję w jej życie prywatne, choć jednocześnie przyznaje, że zdarzało się jej w przeszłości popełniać błędy. Aktorka żałuje m.in. wspólnej okładki z byłym partnerem.
 

Nie daję przyzwolenia na to, żeby wchodzić z buciorami w moje życie prywatne i rozkładać je na czynniki pierwsze. Gdy jestem w pracy, to jestem osobą publiczną, ale nie jestem politykiem, tylko aktorką. Moje życie nie musi być nieskazitelne, pozbawione potknięć i błędów. Każdego dnia staram się być dobrym człowiekiem. Raz postąpiłam fatalnie, bo razem z Piotrem dałam się namówić na wspólną sesję okładkową. Wszystkim moim młodszym znajomym, którzy wchodzą do zawodu, mówię, żeby w życiu nie godzili się na coś takiego - przestrzega.


Skąd tak ostre postanowienie? Dereszowska tłumaczy, że taki krok skutkuje w przyszłości zależnością od mediów, od której ciężko się uwolnić. Dodaje również, iż bywanie na salonach się jej po prostu znudziło.


Dlaczego nie? Bo tworzy się precedens, a dziennikarze lubią się na niego powoływać. Mówią: skoro raz dałaś przyzwolenie i zaprosiłaś media do najintymniejszych części swojego życia, to dlaczego teraz się od tego odżegnujesz? Bywanie na salonach również zaczęło mnie męczyć. Pojawiam się tylko na imprezach, które mam zapisane w kontrakcie, chodzę na pokazy mody zaprzyjaźnionych projektantów lub biorę udział w imprezach charytatywnych. Tyle - wyjaśnia w rozmowie z "Party".


Waszym zdaniem takie okładki i wspólne sesje to coś, czego gwiazdy powinny się wystrzegać?

Zobacz: Dereszowska przyznała się do flirtu z kobietami

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski na okładce Gali

Anna Dereszowska pozuje ze starszym mężczyzną:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41