Anna Dereszowska o związku z Piotrem Grabowskim
ONS
Newsy

Dereszowska o związku z Grabowskim: Raz postąpiłam fatalnie

Gwiazda przyznała, że żałuje pewnej sytuacji

Anna Dereszowska wycofała się nieco z życia publicznego w ostatnim czasie. Aktorka skupiła się na pracy i niedawno świętowała premierę swojego nowego spektaklu "Czechow żartuje", w którym pokazuje się z zupełnie innej strony niż dotychczas. Przy okazji premier gwiazda udzieliła też kilku wywiadów, gdzie m.in. skomentowała swoje zarobki. Przypomnijmy: "Nie narzekam na swoje zarobki"

Wiele kontrowersji wzbudza też życie prywatne Dereszowskiej, która niedawno rozstała się z Piotrem Grabowskim. Para ma razem dziecko, ale nie komentowała dotąd doniesień na swój temat. W najnowszym wywiadzie dla "Party" Anna ostro zaznacza, że nie daje przyzwolenia na ingerencję w jej życie prywatne, choć jednocześnie przyznaje, że zdarzało się jej w przeszłości popełniać błędy. Aktorka żałuje m.in. wspólnej okładki z byłym partnerem.
 

Nie daję przyzwolenia na to, żeby wchodzić z buciorami w moje życie prywatne i rozkładać je na czynniki pierwsze. Gdy jestem w pracy, to jestem osobą publiczną, ale nie jestem politykiem, tylko aktorką. Moje życie nie musi być nieskazitelne, pozbawione potknięć i błędów. Każdego dnia staram się być dobrym człowiekiem. Raz postąpiłam fatalnie, bo razem z Piotrem dałam się namówić na wspólną sesję okładkową. Wszystkim moim młodszym znajomym, którzy wchodzą do zawodu, mówię, żeby w życiu nie godzili się na coś takiego - przestrzega.


Skąd tak ostre postanowienie? Dereszowska tłumaczy, że taki krok skutkuje w przyszłości zależnością od mediów, od której ciężko się uwolnić. Dodaje również, iż bywanie na salonach się jej po prostu znudziło.


Dlaczego nie? Bo tworzy się precedens, a dziennikarze lubią się na niego powoływać. Mówią: skoro raz dałaś przyzwolenie i zaprosiłaś media do najintymniejszych części swojego życia, to dlaczego teraz się od tego odżegnujesz? Bywanie na salonach również zaczęło mnie męczyć. Pojawiam się tylko na imprezach, które mam zapisane w kontrakcie, chodzę na pokazy mody zaprzyjaźnionych projektantów lub biorę udział w imprezach charytatywnych. Tyle - wyjaśnia w rozmowie z "Party".


Waszym zdaniem takie okładki i wspólne sesje to coś, czego gwiazdy powinny się wystrzegać?

Zobacz: Dereszowska przyznała się do flirtu z kobietami

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski na okładce Gali

Anna Dereszowska pozuje ze starszym mężczyzną:

Anna Dereszowska o związku z Grabowskim
ONS
Newsy
Dereszowska żałuje okładki z byłym facetem. Za wzór stawia sobie teraz inną gwiazdę
Kogo podziwia Anna?

O kryzysie i w końcu rozstaniu w związku Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego mówiło się od dawna. Aktorka nie komentowała jednak doniesień prasy, mimo że w gazetach zaczęły pojawiać się jej zdjęcia z innym mężczyzną. Ku zaskoczeniu wszystkich głos zabrał w końcu Grabowski. Przypomnijmy: Grabowski PIERWSZY raz o głośnym rozstaniu z Dereszowską. Ujawnia kulisy ich związku W najnowszej rozmowie w internetowym talk show KobiecymOkiem.tv Dereszowska również przerywa milczenie i rozlicza się z tym okresem. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo żałuje wspólnej okładki i sesji z Grabowskim, na którą zdecydowała się kilka lat temu z dwutygodnikiem "Gala". Anna zauważa, że takich rzeczy nie wolno robić, bo potem bardzo trudno jest ponownie zamknąć drzwi do swojej prywatności przed kolorową prasą i tabloidami. Brzmi to jak przestroga dla innych gwiazd.   Popełniliśmy ten błąd, że udzieliliśmy wspólnego wywiadu [w Gali]. Nie powinniśmy tego robić, już to wiem. Okładka? Proszę bardzo, przy okazji jakiegoś projektu. a nie po to, żeby sobie porozmawiać – za przeproszeniem – o dupie Marynie. Bo to jest nikomu niepotrzebne i zazwyczaj właśnie wtedy człowiek powie coś za dużo. Nie wolno takich rzeczy robić [występować z rodziną na okładkach magazynów]. Potem trudno jest powiedzieć mediom, że to jest moje życie prywatne i nie życzę sobie, żeby państwo do niego zaglądali. Jak się to raz zrobi, to trudno potem stawiać granice - wyznaje w KobiecymOkiem.tv aktorka. Okazuje się, że wśród koleżanek z branży Dereszowska ma wzór do naśladowania. Wskazuje Małgorzatę Kożuchowską jako kogoś, kto idealnie strzeże swojej prywatności, nie będąc jednocześnie źle postrzeganym. Ogromnie podoba mi się to, jak swoim życiem prywatnym zarządza Małgosia Kożuchowska. Ona jest wzorem. Robi to niezwykle mądrze, przy czym nie staje...

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak na premierze filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei"
ONS
Newsy
Gwiazda "2XL" i jej chłopak miliarder - jak się poznali?
Para zna się już od kilku lat

Natalia Klimas to stosunkowo nowa twarz na polskich salonach. Aktorka gra obecnie w popularnym serialu "2XL", który zbiera pozytywne recenzje i zdobył sympatię widzów. Swoich sił próbowała też w USA i ma na koncie nawet małe sukcesy. Przypomnijmy: Klimas o przyjaźniach z gwiazdami Hollywood Aktorka na imprezach pojawia się najczęściej sama, ale sporo emocji wywołuje jej życie prywatne i związek z miliarderem Piotrem Woźniakiem-Starakiem . Para pojawiła się dotąd publicznie razem tylko raz - na premierze głośnego filmu "Wałęsa. Człowiek z Nadziei" (zobacz: Gwiazda serialu "2XL" z chłopakiem miliarderem na salonach ) . Klimas we wszystkich udzielonych wywiadach konsekwentnie odmawia odpowiedzi na pytania dotyczące jej związku z Piotrem, który jest z zawodu filmowcem oraz producentem i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Andrzejem Wajdą . Jak donosi "Flesz", Natalię zobaczymy niedługo w filmie "Bogowie" o Zbigniewie Relidze, gdzie wcieli się w postać dziennikarki, a producentem obrazu będzie właśnie Piotr. Nieco więcej do powiedzenia mają osoby z jej otoczenia, które w najnowszym "Fleszu" przybliży nieco kulisy związku Klimas i Woźniaka. Z Piotrem Woźniakiem-Starakiem Natalia poznała się pięć lat temu na kolacji u znajomych. Pierwszy raz pokazali się razem w marcu na premierze wody mineralnej Michała Niemczyckiego, ale są parą już od dwóch lat - zdradza znajomy Natalii w rozmowie z "Fleszem". Myślicie, że zobaczymy ich jeszcze razem na salonach? Natalia Klimas i inne gwiazdy na 6. urodzinach magazynu "Party":

Anna Dereszowska w programie Demakijaż Krzysztofa Ibisza
Mat. prasowe
TV-Show
Anna Dereszowska szczerze o swojej miłości „Trafiłam na takiego dziada”
Anna Dereszowska szczerze o swojej miłości „Trafiłam na takiego dziada”

Anna Dereszowska pozwoliła sobie na szczere wyznania. Aktorka w najbliższą niedzielę będzie gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” (Polsat Cafe). Opowiada m.in o swojej pierwszej miłości i związku z Danielem Duniakiem. Trafiłam na takiego dziada, mówię o Danielu. Myślałam sobie: młodszy ode mnie, ułożę go sobie, a to jest takie uparte coś, ścieramy się totalnie, oboje jesteśmy Koziorożcami.     Zobacz też:  Anna Dereszowska niemal rozpłakała się przed naszą kamerą! Co się stało?!   Dereszowska mówi też jak zmieniły ją dzieci (jest mamą dwójki). I co, tak naprawdę ją martwi… Martwię się, bo mam takie doświadczenia życiowe, że mamę straciłam bardzo wcześnie i chciałabym dać im (dzieciom - red.) wszystko, żeby ich poustawiać, żeby oni byli zaopatrzeni we wszystko czego potrzebują, emocjonalnie i pod każdym innym względem, co jest niemożliwe, bo nie jestem im w stanie tego dać.   Co aktorka jeszcze zdradziła na temat swojego życia prywatnego? To okaże się już w najbliższą niedzielę, 4 listopada o godz. 15 w programie „Demakijaż” (Polsat Cafe).   Zobacz też:  Gwiazda "Przyjaciółek" opowiedziała o związku z żonatym aktorem! Tak wylewna nie była nigdy!   Anna Dereszowska i Krzysztof Ibisz w programie "Demakijaż"

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner