Niedawno Anna Czartoryska zdradziła swoim fanom, że po raz trzeci została mamą. Aktorka urodziła syna, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda "Miłości nad rozlewiskiem" opublikowała wówczas piękne zdjęcie z chłopcem i zdradziła jego imię.

Reklama

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego????????Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. ????- pisała szczęśliwa mama.

Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie młodej mamy, na którym możemy zobaczyć także wózek jej syna. Jaką wybrała markę? Wiemy!

Wózek syna Anny Czartoryskiej

Anna Czartoryska opublikowała na Instagramie zdjęcie z parku, gdzie wybrała się z synkiem. Na fotce doskonale widać, jakim wózkiem "wozi się" mały Antoś! Okazuje się, że aktorka wybrała dla chłopca wózek marki Britax Romer. Za model B- Motion 4 Plus 2 w 1 (gondola i spacerówka) trzeba zapłacić ok. 2500 złotych.

W środku wyściełany białą bawełną, a w daszku ma ukrytą dodatkową wentylację:-) Myślę, że dziecku jest w nim dosyć wygodnie - Anna Czartoryska zdradziła w komentarzu.

Jak widać, Anna Czartoryska nie wzięła przykładu z innych znanych mam, które wybierają wózki nawet za 20 tysięcy złotych.

Zobaczcie wózek synka aktorki! Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także

Aktorka ponad dwa tygodnie temu urodziła trzecie dziecko

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama