Anna Czartoryska w Dzień Dobry TVN
East News

Anna Czartoryska pokazała wózek swojego synka! Cena? Będziecie zaskoczeni!

Anna Czartoryska w Dzień Dobry TVN
East News

Niedawno Anna Czartoryska zdradziła swoim fanom, że po raz trzeci została mamą. Aktorka urodziła syna, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda "Miłości nad rozlewiskiem" opublikowała wówczas piękne zdjęcie z chłopcem i zdradziła jego imię. 

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego🤱🏻Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. 💙- pisała szczęśliwa mama.

Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie młodej mamy, na którym możemy zobaczyć także wózek jej syna. Jaką wybrała markę? Wiemy!

Wózek syna Anny Czartoryskiej

Anna Czartoryska opublikowała na Instagramie zdjęcie z parku, gdzie wybrała się z synkiem. Na fotce doskonale widać, jakim wózkiem "wozi się" mały Antoś! Okazuje się, że aktorka wybrała dla chłopca wózek marki Britax Romer. Za model B- Motion 4 Plus 2 w 1 (gondola i spacerówka) trzeba zapłacić ok. 2500 złotych. 

W środku wyściełany białą bawełną, a w daszku ma ukrytą dodatkową wentylację:-) Myślę, że dziecku jest w nim dosyć wygodnie - Anna Czartoryska zdradziła w komentarzu. 

Jak widać, Anna Czartoryska nie wzięła przykładu z innych znanych mam, które wybierają wózki nawet za 20 tysięcy złotych.

Zobaczcie wózek synka aktorki! Fajny? Naszym zdaniem bardzo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌳🌿🍃 #perfectday 🌞#awalkinthepark 🌱🌾🍀 #wyjatkowydzien 🌼 🛵 @britaxroemer #britaxbmotion4plus

Post udostępniony przez Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka)

Aktorka ponad dwa tygodnie temu urodziła trzecie dziecko

 

Więcej na temat Anna Czartoryska
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27