Party Stories
Ania Lewandowska dopinguje Polaków!
Facebook
Newsy

Gorące zdjęcie Ani Lewandowskiej przed meczem Polska-Niemcy. Tak zagrzewa Polaków do walki!

Ania Lewandowska to chyba największa fanka swojego męża Roberta Lewandowskiego. Za każdym razem, kiedy Robert pojawia się na murawie, Ania trzyma za niego kciuki. A tym bardziej, kiedy gra w polskiej reprezentacji. Lewandowska przed meczem na Euro 2016 Polska - Niemcy wrzuciła na Facebooka bardzo gorące zdjęcie. Widać na nim jak w delikatnym makijażu (ale za to z mocno pomalowanymi ustami!) wysyła buziaka polskiej ekipie. Co napisała Ania Lewandowska?

Dziś cała Polska 🇵🇱 jednoczy się z naszą reprezentacją!
Wszyscy trzymamy kciuki 👍🏻 i dopingujemy naszym piłkarzom!⚽️

To bardzo miłe i motywujące widzieć tyle pięknych i uśmiechniętych twarzy kibiców. Ogromne emocje i dawka pozytywnej energii płynie z Waszych słów i gestów.✌🏻️😀😀😀
Bądźmy razem i wspierajmy NASZYCH sportowców!!💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Wy też trzymacie kciuki z Anią za Roberta Lewandowskiego i pozostałych piłkarzy w polskiej drużynie? Bo my zdecydowanie tak! 

 

Zobaczcie też: Anna Lewandowska i Sara Boruc ostro razem trenują przed meczem Polska-Niemcy! Zobaczcie

 

Trzymacie z nami kciuki za Polaków?

Robert Lewandowski

 

Ania na pewno tak!

Anna Lewandowska opuszcza studio DDTVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Pazdan
East News, Facebook
Newsy
Oto bohater meczu Polska-Niemcy! Kim jest Michał Pazdan? Jak wygląda jego żona?

Zobaczcie ZDJĘCIA

Marina i Anna Lewandowska razem na wakacjach
Newsy
Lewandowska i Marina przed meczem na Euro 2016 kibicują piłkarzom! Mamy ZDJĘCIA
Która lepiej?

Anna Lewandowska bardzo przeżywa wszystkie mecze swojego ukochanego Roberta Lewandowskiego. Na kilka godzin przed meczem na Euro 2016, w którym Polska gra z Irlandią Północną, emocje sięgają zenitu, a Ania ze wszystkich sił stara się wspierać jak najmocniej Roberta. Lewandowska właśnie wrzuciła na Facebooka zdęcie, na którym widać jak całuje Roberta w policzek. Kochanie trzymam kciuki! Dzisiaj cała Polska kibicuje 🇵🇱❤️  - napisała Ania na Facebooku. Fani są zachwyceni zdjęciem i również dopingują Roberta. Tym samym tropem poszła Marina i również wrzuciła zdjęcie, na którym widać jak kibicuje Polakom. - stoi przy kartonowych postaciach piłkarzy, oparta jest lekko o kartonowego Szczęsnego. My oczywiście przyłączamy się do Ani i Mariny i razem z nimi trzymamy kciuki! Polacy, wygramy!   Zobacz też:  Dziennikarze spytali Arkadiusza Milika o Annę Lewandowską. Jego odpowiedź zaskakuje!   Ania Lewandowska trzyma kciuki za Roberta! Marina również wspiera polskich piłkarzy.   Wygramy?

Ania Lewandowska dopinguje Polaków!
Instagram
Newsy
Ania Lewandowska w pełnej gotowości na mecz! Pokazała ZDJĘCIE, a fani... martwią się o Roberta! Dlaczego?

Anna Lewandowska oczekuje z niecierpliwością na wielkie starcie Polaków z Portugalią na Euro 2016. Jeśli Polska wygra, przejdziemy do półfinału! A o to modlą się wszyscy wierni polscy kibice, wśród nich oczywiście jest Ania Lewandowska ! Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje w koszulce z numerem Roberta, magiczną "dziewiątką". Fani są zachwyceni zdjęciem i też czują już przedmeczowe emocje. Niektórzy są pełni nadziei, a inni... zaczynają się martwić o Lewandowskiego! Żeby Go znowu nie skopali ;( powinien dostać nagrodę za odporność - napisał jeden z fanów pod zdjęciem Ani, nawiązując do poprzednich meczów na Euro, podczas których Lewandowskiego nieźle poturbowali! Inny z internautów dodał, że emocje przed meczem sięgają zenitu! Człowiek już przed meczem ma poziom adrenaliny podniesiony, a co to dopiero będzie w trakcie 😊 Trzymamy kciuki chłopaki! Dacie radę 😊 - pisze kolejny. My również dołączamy się do Ani i do wszystkich fanów, którzy liczą na półfinał. Polska, do boju!   Zobacz też:  Jak Robert Lewandowski stał się królem strzelców i... kampanii reklamowych? Historia Lewego i słodkie zdjęcia z dzieciństwa.   Ania czeka na mecz z niecierpliwością.   Wygramy z Portugalią?   Trzymamy kciuki!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner