Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna i Jakub w programie "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy

Ania i Jakub już nie są razem. Pamiętacie, jak pięknie o sobie mówili? Zobaczcie historię ich związku

Takiego zakończenia nie spodziewał się chyba nikt.

Takiego zakończenia nie spodziewał się chyba nikt. Ania i Jakub z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" podjęli decyzję o rozstaniu! Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Ania poinformowała, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Chociaż fani programu TVP cały czas mieli nadzieję, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie, to teraz wiemy już, że para zakończyła swój związek.

(...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły- Ania poinformowała na Instagramie. 

A pamiętacie, jak  narodziło się uczucie między Ania a Jakubem? Pamiętacie, jak rolnik pięknie mówił o swojej partnerce? Dziś aż trudno uwierzyć, że to już koniec... Zobaczcie historię wyjątkowego związku Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony"! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Historia miłości Ani i Jakuba

Jakub był jednym z  rolników, którzy szukali miłości w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jakub od samego początku nie ukrywał, że ma konkretne wymagania wobec potencjalnych kandydatek dlatego do programu zaprosił tylko dwie kobiety. Na pierwsze spotkanie przyjechała tylko Ania, ale do dalszego etapu rolnik zaprosił również Ewę. Szybko okazało się, że to właśnie Ania skradła serce Jakuba. Rolnik nie chciał robic nadziei drugiej kandydatce, dlatego postanowił podziękować jej za dalszy udział w programie.

Musiałem pożegnać Ewę, nie chciałem tego przedłużać. Poczułem coś do ciebie i ten czas chciałem spędzić na budowaniu czegoś, a nie na zastanawianiu się, kto odpadnie z programu- mówił wtedy do Ani.

Z każdym kolejnym dniem między Anią a Jakubem rodziło się uczucie. Kandydatka rolnika była jednak bardzo ostrożna. Jakub widząc obawy Ani nie próbował wywierać na niej presji. 

Faktycznie, ja nie mogę jej wystraszyć. Ja ją rozumiem, ona musi podejść do tego bardzo odpowiedzialnie, ona decyduje za dwie osoby. Jak będzie pewna, a ja o to zadbam, żeby była... Ja wiem, że to jest ona, ja wiem, że to jest ona! Ja uwielbiam te oczy, uwielbiam, jak przechodzi obojętnie czy ma uśmiechniętą minę, czy smutną- mówił wyraźnie wzruszony Jakub. Ja wiem, że dam radę, ja się nie boję. Wiem co chcę i się nie boję- rolnik przyznał w rozmowie z Martą Manowską. 

Wszyscy fani "Rolnik szuka żony" kibicowali Ani i Jakubowi. W wielkim finale show okazało się, że rolnik i jego kandydatka są parą! 

Chciałbym powiedzieć widzom, że trzy miesiące się znamy, jeżeli ktoś będzie rozczarowany, że jeszcze nie ma daty ślubu, to nie może mieć do nas pretensji. Ale oczywiście plany są- w finale mówił Jakub. 

Para nie ukrywała swojego szczęścia również w świątecznym odcinku "Rolnika".

Szybko się poznaliśmy, szybko poznał moją rodzinę, ja jego. (…) Jestem szczęśliwa, chociaż myślę, że Kuba mi jeszcze więcej szczęścia pokaże- mówiła Ania. 

Pod koniec ubiegłego roku Jakub w jednym z wywiadów przyznał nawet, że zamieszkał już z Anią! Para miała tyle wspólnych planów...

Układa nam się, jesteśmy taką parą z włoskim temperamentem. Dobrze się kłócimy, ale jeszcze lepiej się godzimy. Naprawdę jest fajnie, z Anią nie da się nudzić - zdradził Jakub. - Mogę zdradzić, że mieszkamy ze sobą, ale też planujemy już wynająć lub kupić mieszkanko już takie naprawdę swoje- w rozmowie z TVP VOD zdradził rolnik.

Tak jestem szczęśliwa, mogę to powiedzieć- dodała Ania. 

Niestety, dziś wiemy już, że Anna i Jakub zakończyli swój związek. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet?

Posłuchajcie, jak Jakub pięknie mówił o Ani.

 

Niestety, para po kilku miesiącach związku podjęła decyzję o rozstaniu.

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!

Anna czy Ewa? Która kandydatka skradnie serce Jakuba z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni, ale po pierwszych odcinkach hitu TVP chyba wszystko wskazuje na to, że największe szanse u rolnika ma Anna. Piękna kobieta już na pierwszym spotkaniu zrobiła na Jakubie pozytywne wrażenie. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć, czy po przyjeździe do domu rolnika pojawi się między nimi uczucie. Nam udało się porozmawiać z Anną, która przed kamerą Party.pl zdradziła, czy żałuje, że zgłosiła się do programu! Musicie posłuchać, co powiedziała nam kandydatka Jakuba! Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie Jakub wybierze Annę?

Anna i Jakub na planie Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony
Newsy
Rolnik szuka żony: Ania i Jakub będą razem? Po ostatnim odcinku w sieci zrobiło się gorąco! "Oby im się udało" piszą fani
Anna i Jakub będą razem? To pytanie już od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony".

Anna i Jakub będą razem? To pytanie już od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony". Ania i Jakub wzbudzają ogromne emocje wśród internautów, którzy mocno im kibicują. Fani mają nadzieję, że rolnik i jego kandydatka wkrótce ogłoszą, że są razem. W ostatnim odcinku show TVP uczestnicy podejmowali decyzje, z kim chcą się związać. Jakub w rozmowie z Martą Manowską powiedział wprost, że dla niego Anna to po prostu ta jedyna! Piękne wyznanie rolnika zachwyciło internautów. Jak komentują zachowanie Jakuba i Ani?  Fani kibicują Ani i Jakubowi W ostatniej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" Jakub już nie ukrywał, że Anna jest dla niego bardzo ważna. Rolnik przyznał jednak, że nie chce przestraszyć swojej kandydatki i czeka, aż będzie gotowa, żeby stworzyć z nim związek.  Faktycznie, ja nie mogę jej wystraszyć. Ja ją rozumiem, ona musi podejść do tego bardzo odpowiedzialnie, ona decyduje za dwie osoby. Jak będzie pewna, a ja o to zadbam, żeby była... Ja wiem, że to jest ona, ja wiem, że to jest ona! Ja uwielbiam te oczy, uwielbiam, jak przechodzi obojętnie czy ma uśmiechniętą minę, czy smutną- mówił wyraźnie wzruszony Jakub. Ja wiem, że dam radę, ja się nie boję. Wiem co chcę i się nie boję- dodał. Anna nie ukrywała, że ma pewne obawy, ale również przyznała, że wierzy, że Jakub to ten jedyny.  Jeżeli to wszystko będzie wyglądało tak jak do tej pory to myślę, że to będzie właśnie on... Oczywiście mam jakieś obawy, nie wiem czy mój świat mu się spodoba. Inaczej żyję niż on, w małym mieszkanku z małym samochodem, rutyna codzienna. Zobaczymy, czy jemu będzie to odpowiadać bo nie mówię, że ma mu się spodobać- mówiła Ania. To może być właśnie ten, ten na którego czekałam bo jak wspominałam w liście...

Anna i Jakub w programie "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
"Zmieniłam o nim zdanie" Fani zachwyceni Jakubem z "Rolnik szuka żony"!
"Zmieniłam o nim zdanie" Fani zachwyceni Jakubem z "Rolnik szuka żony"!

Kolejny odcinek 6. edycji "Rolnik szuka żony" już za nami! W ostatniej odsłonie programu o poszukujących miłości rolnikach nie brakowało wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Niestety, jak już wiemy, z show pożegnały się dwie kobiety - kandydatka Seweryna, Joanna, oraz kandydatka Jakuba, Ewa. Fani hitu TVP byli zniesmaczeni sposobem, w jaki Seweryn poinformował Asię, że nie jest nią zainteresowany. Internauci sugerują, że 28-letni rolnik powinien wziąć przykład z Jakuba, który bardzo delikatnie powiedział Ewie, że nic do niej nie poczuł. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceni zachowaniem mężczyzny! Jakub najsympatyczniejszym rolnikiem 6. edycji show? Po emisji pierwszych odcinków 6. edycji "Rolnik szuka żony" internauci raczej nie byli zachwyceni Jakubem. Fani show ostro komentowali zachowanie rolnika, który krytykował m.in. wygląd kobiet, które napisały do niego listy. W sieci pojawiły się wówczas komentarze, że Jakub jest po prostu wybredny. Jak już wiemy, ostatecznie do domu rolnika przyjechały dwie kandydatki: Ania i Ewa. W ostatnim odcinku show TVP Jakub przyznał, że poczuł coś do Ani i nie chce dłużej zwodzić drugiej kandydatki. Jakub zaprosił Ewę na spotkanie, podczas którego bardzo delikatnie podziękował jej za udział w programie.  Internauci byli zachwyceni postawą Jakuba! Na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani show przyznali, że to właśnie Jakub jest najsympatyczniejszym uczestnikiem 6. edycji "Rolnik szuka żony". Wszyscy mają nadzieję, że będzie szczęśliwy u boku Ani, która również skradła serca internautów.  - Kuba na początku wydawał się taki dziwny, ale teraz zmieniłam o nim zdanie super facet konkretny wrażliwy i szczery. Życzę im szczęścia 🙂 - Ten Pan choć na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner