Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia
Newsy

Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet?

Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet?

Ania z "Rolnik szuka żony" chyba jeszcze nigdy nie była tak wylewna. Wybranka Jakuba opowiedziała o trudnościach związanych z samotnym macierzyństwem oraz czym się kieruje w wychowywaniu swojego syna Jasia. Troska 12-letniego dziecka Anny o jej szczęście również chwyta za serce. Taka relacja to prawdziwy skarb! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" pojechała na wakacje z synem! Ale czy jest z nią Jakub?

Najbogatszy "Rolnik" z 6. edycji nie obawia się kobiet, które polują na bogatego męża? Zobaczcie, co mówi Marta Manowska

Ania z "Rolnik szuka żony" o wychowaniu syna

Ania i Jakub  z "Rolnik szuka żony" podbili serca widzów swoją naturalnością i zwyczajnym podejściem do życia. Te jednak nie rozpieszczało dotąd poznanianki. Zdecydowała się na poruszające wyznanie: 

Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy - czytamy w wywiadzie dla magazynu "Dobre rady" .

Ania przyznała, że zależy jej, żeby przekazać nastoletniemu Jasiowi jak najlepsze wzorce. Chciałaby, by potrafił cieszyć się z małych rzeczy i nie patrzył na ich wartość materialną: 

Nie chcę też by mój synek Jaś uczył się ode mnie zamartwiania się, marudzenia. (...) Dzisiaj wiele dzieciaków, gdy dostaje prezenty, od razu sprawdza, ile kosztowały. Radość uzależnia się od wartości materialnej. Nie chcę, by mój syn tak robił. Dlatego pokazuję mu swoim przykładem, jak cieszyć się drobiazgami. (...) Wdzięczność jest tym, co ułatwia mi bycie szczęśliwą.

Ania zdradziła, że wspólny czas z dzieckiem spędza na łyżwach, meczach piłkarskich lub wyjazdach. Chce, żeby Jan doceniał to, co ma. Kilka dni temu pochwaliła się nawet wspólnymi zdjęciami z wypadu nad morze. Ale nie tylko Ania martwi się o syna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Ania z "Rolnik szuka żony" o uczuciu do Jakuba 

Ania zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony", a ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę! Na planie poznała Jakuba, bez którego dziś nie wyobraża sobie już życia. To nie tylko zasługa odwagi w daniu szansy miłości, ale również sugestia 12-letniego Jasia, syna Ani. To właśnie on namówił mamę na udział w programie, aby mogła ponownie znaleźć miłość. Opowiedziała o tym w tym samym wywiadzie dla magazynu "Dobre rady": 

Dostrzegam, ile dobrego dostałam od życia i jestem za to wdzięczna. Także za uczucie, które do mnie przyszło. Syn namówił mnie bym wystąpiła w "Rolnik szuka żony" i w ten sposób poznałam Kubę. Teraz jesteśmy razem. I muszę przyznać, że wspólne celebrowanie kolejnych dni jest jeszcze fajniejsze. Uwielbiamy żartować, przekomarzać się. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy.

Ania potwierdziła również, że wraz z Jakubem planują wspólnie zamieszkać, ale póki co, ukochany odwiedza ją w Poznaniu tak często jak to możliwe. 

Na razie nie mieszkamy razem, choć pewne plany snujemy. Kuba przyjeżdża do nas do Poznania, cieszymy się każdą chwilą. Proste rzeczy, które wspólnie robimy sprawiają mi wielką radość. Nie potrzebuję wielkich fajerwerków. Frajdą jest zwykłe wyjście do kina, na spacer z moimi chłopakami. Czuję się na prawdę szczęśliwa.   

Anna i Jakub to chyba najsympatyczniejsza para szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Oboje podeszli do swojej relacji z wzajemnym szacunkiem. Ania nie ukrywała, że ma syna i zależy jej, żeby on również zaakceptował jej nowego partnera, a Jakub wiedząc, że czuje coś do niej, nie robił nadziei pozostałym uczestniczkom, które dostały się do programu. To nie mogło się nie udać! 

Zobacz także: Syn Ani z "Rolnik szuka żony" to jej wierna kopia! Tylko spójrzcie na to podobieństwo

Ania z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o tym, jak została samotną mamą i co jest dla niej ważne w wychowywaniu 12-letniego Jasia. 

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub planują zamieszkać razem. Na razie rolnik odwiedzą ją i jej syna w Poznaniu tak często jak to możliwe. 

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

 

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak na imię ma córka Bardowskich? Czy Sędrowski znalazł dziewczynę? QUIZ z "Rolnik szuka żony"!

Uważasz się za fana programu "Rolnik szuka żony"? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie? 

Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Uważasz się za fana programu " Rolnik szuka żony" ? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie?  Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Ania Rolnik szuka żony
Akpa.pl
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" nie ma na nic czasu! Czyżby szykowała się do... ślubu?!
Ania z "Rolnik szuka żony" jest niezwykle zabiegana i nie ma za wiele czasu! Dlaczego?

Ania z "Rolnik szuka żony" jest niezwykle zabieganą osobą. Wygląda na to, że partnerka Jakuba nie ma czasu na spokojne załatwianie spraw. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, który spotkał się z ogromnym zrozumieniem internautów, a zwłaszcza mam! Co takiego dzieje się w życiu uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"? Czyżby pochłonęły ją... przygotowania do ślubu?! Zobacz także:   Marek z "Rolnik szuka żony" w zły sposób kąpie synka? Mamy komentarz lekarza! Ania z "Rolnik szuka żony" żyje w ciągłym biegu Ania z "Rolnik szuka żony" jest bardzo zapracowana. Wybranka Jakuba musi łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad swoim 12-letnim dzieckiem. Niedawno Ania udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o trudach samotnego macierzyństwa.  Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi, jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy - wyznała Ania dla magazynu "Dobre rady"  Dla Ani synek jest absolutnie najważniejszy. Chce mu dać wszystko co najlepsze, a w związku z tym często nie ma czasu dla siebie. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów, że żyje w ciągłym biegu.  Zabiegana mama# po pracy na trening syna# byle do piątku 😉 Też tak macie, ciągle w biegu? Bo mamuśki silne są 💪 - napisała Ania na Instagramie.  Fanki uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" najwyraźniej doskonale to rozumieją i podzieliły się z Anią swoimi odczuciami na ten temat. ...

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Syn Ani z "Rolnik szuka żony" to jej wierna kopia! Tylko spójrzcie na to podobieństwo
Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z synem, na którym widać ich niesamowite podobieństwo. Jan jest małą kopią swojej mamy!

Anna z " Rolnik szuka żony " pokazała zdjęcie z synem, na którym widać ich niesamowite podobieństwo. Jan jest małą kopią swojej mamy! Ania opowiadała już o synu będąc w programie. Między innymi z jego powodu wraz z Jakubem bardzo ostrożnie i dojrzale podeszli do relacji, jaka się pomiędzy nimi rodziła. Kobiecie bardzo zależało na wzajemnej akceptacji Jakuba i jej 12-letniego synka Janka i nie zapomniała o tym ani na chwilę. Jednak obawy okazały się zupełnie niepotrzebne, ponieważ panowie od razu się polubili.  Zobacz także:   Jaki kontakt ma Jakub z "Rolnik szuka żony" z synem Ani? Uczestniczka odpowiada na komentarz fanki! Anna z "Rolnik szuka żony z synem Znalezienie miłości w "Rolnik szuka żony" odmieniło nie tylko życie Anny, ale również jej 12-letniego syna. Na szczęście Jakub i Jasiek szybko znaleźli wspólną więź i dobrze się dogadują. Ania chętnie publikuje na Instagramie rodzinne zdjęcia. Tym razem pokazała takie, na którym widać twarze jej oraz jej synka Jana. To zestawienie bardzo uwydatniło podobieństwo chłopca do mamy.  Uczestniczka "Rolnik szuka żony" dodała także refleksyjny podpis, w którym wyraża nadzieję, że uda się jej wychować dziecko na wspaniałego człowieka:  Miłość  #mama #syn #kocham   #chce  dobrze wychować 😘 - napisała  pod zdjęciem  Nie mamy wątpliwości, że tak się stanie. Kobieta może być pewna, że nastolatek będzie miał dobre wzory do naśladowania. Jednym z dowodów może być sam fakt rozwoju relacji Ani i Jakuba w programie. Rolnik wykazał się dużą dojrzałością wybierając Anię na długo przed finałem, nie robiąc tym samym złudnych nadziei innym kandydatkom, które walczyły o jego względy w programie.  Zobacz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner