Rolnik szuka żony 6 MArlena i Seweryn Rolnik szuka żony 6 Marta i Sławomir  Rolnik szuka żony 6 Ania i Jakub Rolnik szuka  zony 6 Adrian i Ilona Rolnik szuka żony 6
Rolnik szuka żony 6 finał
screen Rolnik szuka żony

6. edycja „Rolnik szuka żony” dobiegła końca. W finałowym odcinku piątka uczestników spotkała się po dwóch miesiącach z Martą Manowską, aby opowiedzieć czy relację, które nawiązali w programie przetrwały.

Najbardziej wyczekiwaną parą uczestników byli Marlena i Seweryn. Czy udało im się pogodzić i co się stało, że Marlena po raz kolejny płakała? Która z uczestniczek zaskoczyła informacją o ciąży i jaką relację ma Marta ze Sławomirem!

Zobaczcie, co się wydarzyło w finałowym odcinku „Rolnik szuka żony” 6!

1/6
Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

W Kazimierzu Dolnym Marta Manowska spotkała się ze wszystkimi uczestnikami 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Na początku krótko przypomniała historię każdego z rolników, a potem przyszedł czas na indywidualne rozmowy, do których dołączyły ich kandydatki.

Nie wszystkie rozmowy przebiegły miło...

2/6
MArlena i Seweryn Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

Największe napięcie pojawiło się przy spotkaniu Marleny i Seweryna. Rolnik przed rozmową z kobietami wyznał, że udział w programie „mimo tych przejść pozytywnie wspomina”.

Po ostatniej awanturze z Marleną, gdzie padły mocne słowa i ostatecznie rozstali się na oczach widzów, teraz przyszedł czas na konfrontację. Rolnik podczas rozmowy z Martą Manowską wyznał, że tamta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Dodał też, że nie powinien się tak zwrócić do kobiety i chce pogodzić się z Marleną. Co prawda przeprosił dziewczynę, ale z jej ust nie padły słowa skruchy za całą tę sytuację. 

Na ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" nie mogła przyjechać Joanna, z którą Marta Manowska nawiązała połączenie wideo, by usłyszeć, jak kobieta wspomina pobyt w gospodarstwie Seweryna. Okazuje się, że wiedziała o kontakcie Marleny i Seweryna poza programem i wprost nazwała dziewczynę "manipulatorką". Przy okazji Joanna zdradziła, że nie mogła przyjechać, bo jest w ciąży! Po programie znalazła miłość i spodziewa się dziecka.

Niestety, Marlena źle zareagowała na oskarżenia Joanny o manipulowanie i po raz kolejny widzowie zobaczyli jej łzy. Ostatecznie Marlena i Seweryn pogodzili się i zdradzili, że oboje są już w nowych związkach!

3/6
Marta i Sławomir  Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

Spore zaskoczenie w finale „Rolnik szuka żony” wywołał Sławomir. Rolnik na pytanie Marty Manowskiej - czy jest sam - odpowiedział:

Tak się złożyło, może nie spotkałem jeszcze odpowiedniej osoby. Szkoda. Na początku wszystko szło w dobrym kierunku, (…) ale niestety jeszcze czegoś brakło. To jest ta iskierka. Na początku się zrodziła, a potem powinna się powiększać, a nie wypalać.

Na te słowa Marta, siedząca z Natalią i Małgosią za kulisami, powiedziała: W końcu się dowiedziałam. Sławomir wyznał jeszcze: Jesteśmy przyjaciółmi niech tak to zostanie. Na te słowa wszystkie jego kandydatki wybuchnęły śmiechem.

Potem przyszedł czas na rozmowy z kobietami. Małgosia wyznała, że od początku czuła, że rolnik nie jest nią zainteresowany, a Natalia dzięki udziałowi w programie dowiedziała się, jakiego mężczyzny szuka. Ostatecznie Marta i Sławomir potwierdzili, że ich kontakt się urwał, a kiedy dziewczyna pojechała w odwiedziny mężczyzna nie poświęcał jej czasu.

4/6
Ania i Jakub Rolnik szuka  zony 6
screen Rolnik szuka żony

Ania i Jakub, ku radości widzów, potwierdzili, że są parą. Rolnik doskonale dogaduje się z Jankiem, synem Ani i kiedy kończy pracę na gospodarstwie razem odbierają go ze szkoły. Wspólnie też odrabiają lekcje. Oboje przyznali, że są zakochani, ale słowo "kocham", padło dotychczas tylko z ust Jakuba. Ania jest mniej wylewna w okazywaniu uczuć, ale zdradziła, że to jest "ten" mężczyzna, z którym chciałaby być.

Chciałbym powiedzieć widzom, że trzy miesiące się znamy, jeżeli ktoś będzie rozczarowany, że jeszcze nie ma daty ślubu, to nie może mieć do nas pretensji. Ale oczywiście plany są – powiedział Jakub.

5/6
Adrian i Ilona Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

Swój związek w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" potwierdzili też Ilona i Adrian. Deklarują też, że planują wspólnie spędzić święta. Okazuje się, że Ilona jest częstym gościem w gospodarstwie rolnika. Być może już wkrótce zamieszka tam na stałe!

6/6
Waldemar Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

W finałowym odcinku 6 edycji  "Rolnika" nie mogło zabraknąć też Waldemara. Co prawda mężczyzna nie pojawiał się w programie po tym, jak odrzucił wszystkie kandydatki, ale zdradził, że obecnie ma kilka otwartych relacji. Dzięki programowi nawiązał nowe kontakty i nadal ma nadzieję znaleźć miłość. Dla kolejnych uczestników programu ma radę, by konkretniej określali wymagania w wizytówkach. Pozwoli to uniknąć przykrych rozczarowań. 

Już wiadomo, że powstanie kolejna edycja "Rolnik szuka żony", a TVP szuka nowych kandydatów!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony