Angelina Jolie, Justin Theroux, Jennifer Aniston Justin Theroux i Jennifer Aniston Jennifer Aniston i Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016 Jennifer Aniston, Brad Pitt
Angelina Jolie, Justin Theroux, Jennifer Aniston
ONS
1/5
Angelina Jolie, Justin Theroux, Jennifer Aniston
ONS

To pierwszy komentarz Angeliny Jolie po ogłoszeniu separacji przez Jennifer Aniston i jej męża Justina Theroux. Para ogłosiła rozstanie zaledwie kilka dni temu, zamieszczając specjalne oświadczenie. O tym, że Angelina Jolie i Jennifer Aniston za sobą nie przepadają wiadomo nie od dziś. Zatem nic dziwnego, że komentarz Angeliny Jolie jest gorzki. Okazuje się, że Jolie wcale nie zdziwiła informacja o rozpadzie małżeństwa Aniston i Theroux. 

 

Zobacz też: Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston?! Romans pary jest już przesądzony

 

Co powiedziała Angelina Jolie? Przeczytaj na następnej stronie.

 

Polecamy: Jennifer Aniston ROZWODZI SIĘ z mężem! Czy wróci do Brada Pitta? Zobacz jej oświadczenie!

2/5
Justin Theroux i Jennifer Aniston

Wiadomość na temat rozstania Jennifer Aniston z mężem miała dotrzeć do Angeliny Jolie z ust wspólnego znajomego. Gwiazda skomentowała ją dosadnymi słowami.

- Nigdy nie obchodziła jej (Angeliny Jolie - przypis red.) Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem. Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - twierdzi źródło zagranicznego portalu hollywoodlife.com.

3/5
Jennifer Aniston i Brad Pitt
East News

Chłodne relacje Angeliny Jolie i Jennifer Aniston nie są tajemnicą od dawna. Aniston w latach 2000-2005 była żoną Brada Pitta. Gwiazdor rozstał się z nią dla Angeliny Jolie, którą poznał na planie filmu "Pan i Pani Smith". Niemal natychmiast zostali parą, a ich związek był jednym z najgłośniejszych w światowym show-biznesie. W 2016 roku ogłosili separację.

4/5
Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016
Getty Images

Po rozstaniu Angeliny Jolie z Bradem Pittem niemal natychmiast pojawiły się plotki, że aktor może wrócić do swojej wielkiej miłości sprzed lat. Teraz te spekulacje znów się nasilają, a wszystko przez ogłoszoną właśnie separację Aniston i jej męża.

5/5
Jennifer Aniston, Brad Pitt
East News

Czy zobaczymy jeszcze razem tę piękną parę? Amerykańskie media aż huczą od plotek na ten temat!