Angelina Jolie w okularach
East News

Angelina Jolie potrafi zaskoczyć! Gwiazda pojawiła się w Paryżu w eleganckiej stylizacji. Nie byłoby w niej nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktorka nie założyła stanika. Przez delikatny, plisowany materiał widać było biust Jolie. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda pojawia się bez stanika. Widać, że czuje się swobodnie i zupełnie nie przejmuje się komentarzami na temat braku górnej części bielizny.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia gwiazdy! Kontrowersyjne czy niekoniecznie?

Zobacz także: Angelina Jolie będzie opiekowała się synem Alicji Bachledy-Curuś? Gwiazda ma romans z ojcem chłopca

1/3
Angelina Jolie w jasnej sukience
East News

Angelina Jolie od czasu rozwodu z Bradem Pittem nie zawsze była w dobrej formie. Podczas wyjść z dziećmi paparazzi fotografowali ją w czarnych, prostych stylizacjach. Nie przykładała tak dużej uwagi do swojego wyglądu, jak wcześniej. Wyjątkiem były wyjścia na gale, wtedy na czerwonym dywanie zawsze potrafiła błysnąć. 

2/3
Angelina Jolie bez stanika
East News

Ostatnio coś się zmieniło! Angelinę Jolie sfotografowano w Paryżu w bardzo eleganckiej stylizacji, na którą złożyła się jasna plisowana sukienka. Aktorka nie zapomniała też o stylowych dodatkach. 

Jednak to nie stylizacja zwróciła największą uwagę, ale fakt, że Angelina Jolie... nie założyła stanika.

3/3
Angelina Jolie bez stanika
East News

Delikatny materiał sukienki wyeksponował biust gwiazdy. Jednak Jolie nic nie robiła sobie z fleszy fotoreporterów i pewnym krokiem, z uśmiechem na twarzy, szła w towarzystwie innej kobiety. To nie pierwszy raz, kiedy Angelina Jolie pojawia się bez stanika. Widać, że ma dystans do siebie i jest pewna swojej kobiecości!

 

Więcej na temat Angelina Jolie