Andziaks podbiła serca tysięcy internautów, którzy na bieżąco śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak wiadomo, aktualnie Angelika Zając jest mocno zaangażowana w przygotowania do swojego ślubu, ale czy wkrótce usłyszymy od niej kolejną radosną nowinę związaną z... powiększeniem rodziny? Przed dwoma laty na świat przyszła pierwsza córeczka Andziaks i Luki - urocza Charlotte. Czy dziewczynka będzie miała niedługo rodzeństwo? Andziaks w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, że na razie skupia się jednak na przygotowaniach do ślubu, choć plany powiększenia rodziny rzeczywiście pojawiły się już jakiś czas temu.

Reklama

- Zastanawialiśmy się. Nawet powiem Ci był taki plan w czerwcu, że będziemy się starać o kolejne dziecko, natomiast jakoś tak zrezygnowaliśmy. Wybraliśmy ślub - ja stwierdziłam, że nie chce być w ciąży na ślubie i poczekamy z tym - powiedziała nam Andziaks.

Andziaks jednak nie wyklucza, że po ślubie z Luką, Charlotte doczeka się braciszka lub siostrzyczki. Co dokładnie zdradziła na ten temat gwiazda Youtube'a? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Zobacz także: Andziaks szczerze o połogu: "To najgorsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu"!

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama