Katarzyna Grabowska oficjalnie ogłosiła, że zostanie mamą. Gwiazda „M jak miłość” i "Zakochani po uszy" opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem, Damianem Kulcem i po raz pierwszy pokazła ciążowy brzuszek. Aktorka zdradziła, że zdjęcia są już coraz mniej aktualne, a to oznacza, że narodziny dziecka coraz bliżej. Katarzyna Grabowska nie zdecydowała się zdradzić płci ani imienia jakie wybrali, ale postanowiła podzielić się swoim szczęściem.

Reklama

Katarzyna Grabowska zostanie mamą!

Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie i poinformowała, że zostanie mamą. To pierwsze dziecko 30-letniej aktorki i trzeci wnuk Andrzeja Grabowskiego. Starsza córka gwiazdora "Świata według Kiepskich" - Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała są rodzicami dwóch córek: Hani i Basi. Teraz aktorski klan znów się powiększy! Katarzyna Grabowska znana z roli Olgi w "M jak miłość" pod uroczym zdjęciem z mężem, który również jest aktorem przyznała, że jeszcze w tym roku zostanie mamą:

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne ????????❤️ niech się dzieje ! @damian_kulec
#rodzew2021 #momtobe - napisała na Instagramie Katarzyna Grabowska.

Gratulacje aktorce złożyła m.in Katarzyna Cichopek, Kamila Kamińska, Joanna Jarmołowicz i Ilona Janyst:

Aaaa! Gratulacje Kasiu ❤️

Gratuuuulacje???????????????? wielka rodzina się powiększa

wspaniała wiadomość, ogromne gratulacje!!!????

Zobacz także: Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów! Jak tego dokonał?

Katarzyna Grabowska zdecydowała się oficjalnie poinformować o ciąży i opublikowała zdjęcie na Instagramie zdjęcie z mężem. Damian Kulec również jest aktorem. Był związany z Teatrem Powszechnym w Łodzi, grał w serialu "Zakochani po uszy", a od niedawna dołączył do obsady "Pierwszej miłości".

Zobacz także

Katarzyna Grabowska i Damian Kulec wzięli ślub w 2018 roku. Oboje są aktorami i grają razem w serialu "Zakochani po uszy". Teraz para przygotowuje się na kolejny ważny rozdział ich życia i już niebawem zostaną rodzicami.

Andrzej Grabowski ma już dwie wnuczki Hanię i Basię, a już wkrótce w słynnej rodzinie aktorkiej pojawi się kolejne dziecko. Tym razem mamą po raz pierwszy zostanie młodsza córka gwiazdora "Świata według Kiepskich" Katarzyna Grabowska.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama