Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
East News

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów! Jak tego dokonał?

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
East News

Pierwszy odcinek najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Premierowa odsłona show przyniosła spore emocje m.in. dzięki występom Justyny Żyły i Joanny Mazur. Jak już informowaliśmy, Justyna została mocno skrytykowana przez jury, a niewidoma biegaczka zachwyciła pięknym tańcem. Spore zaskoczenie wywołała również metamorfoza Andrzeja Grabowskiego, który zrzucił ponad 40 kilogramów! Juror mocno schudł, a efektami odchudzania pochwalił się właśnie w "Tańcu z Gwiazdami". 

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów

Andrzej Grabowski przez wiele lat próbował walczyć z nadprogramowymi kilogramami. Według medialnych doniesień juror "Tańca z Gwiazdami" w pewnym momencie ważył nawet 150 kilogramów. Pod koniec 2017 roku aktor podjął radykalne kroki i zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Efekty są bardzo widoczne!

Odmłodniałem, wypiękniałem, aż mylą mnie z Krzysztofem Ibiszem! Schudłem 42 kilogramy - Fakt cytuje Andrzeja Grabowskiego. 

Dlaczego aktor zdecydował się na zmianę swojego wyglądu? 

Andrzej narzekał od dłuższego czasu na problemy ze zdrowiem. Miał problemy ze stawami. Od lekarzy usłyszał, że bez odpowiedniej diety się nie obędzie - w rozmowie z "Faktem" zdradziła znajoma aktora. 

Andrzej Grabowski schudł już 42 kilogramy, ale według medialnych doniesień aktor chce zrzucić kolejne kilogramy. Zobaczcie, jak zmienił się juror "Tańca z Gwiazdami! Metamorfoza aktora robi wrażenie. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" wrócił bez... jednego jurora! Co się stało?

Andrzej Grabowski w maju 2017 roku i w marcu 2019 roku.

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
ONS/East News

Aktor schudł 42 kilogramy.

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
ONS

Andrzej Grabowski pod koniec 2017 roku.

Andrzej Grabowski już tak nie wygląda

Więcej na temat Andrzej Grabowski
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44