Wielkie szczęście w rodzinie Andrzeja Grabowskiego! Aktor i juror "Tańca z gwiazdami" po trzeci został dziadkiem. Najmłodsza córka gwiazdora Katarzyna Grabowska po raz pierwszy została mamą. Andrzej Grabowski ma już dwie wnuczki Hanię i Basię, których rodzicami są Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała. Teraz aktorski klan powiększył się o kolejną dziewczynkę! Katarzyna Grabowska podzieliła się z fanami imieniem, jakie razem z mężem Damianem Kulcem wybrali dla córki...

Reklama

Katarzyna Grabowska zdradziła imię córki

Katarzyna Grabowska po raz pierwszy została mamą. Gwiazda "M jak miłość" i "Zakochani po uszy" w czerwcu poinformowała o ciąży i na Instagramie chętnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Teraz córka Andrzeja Grabowskiego opublikowała zdjęcie z mężem i córeczką zrobione przed szpitalem i zdradziła, że razem z Jagodą wyszli już do domu.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu !!!! :) dziękuje Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było ! Dziękuje że nas wybrałaś ???? - napisała Katarzyna Grabowska na Instagramie.

Zobacz także: Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem! Katarzyna Grabowska pochwaliła się nowiną o ciąży

Z gratulacjami pospieszyła m.in. Barbara Kurdej Szatan, Katarzyna Cichopek, Zofia Zborowska, Filip Gurłacz czy Ilona Janyst:

- Ojeeeeeej ale cudownie !!!! GRATULACJE KOCHANI! Witaj Jagódko????

- Gratulacje dla Was Kochani ???? Jagódko, witaj na świecie ????

- Wspaniale, ogromne gratulacje????, dzień dobry na Świecie, Jagódko!

Zobacz także

Niedługo przed narodzinami córki aktorka zdecydowała się na pamiątkową sesję ciążową i zdradziła płeć dziecka. O ciąży Katarzyna Grabowska poinformowała w czerwcu pisząc:

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne ????????❤️ niech się dzieje ! @damian_kulec
#rodzew2021 #momtobe - napisała na Instagramie Katarzyna Grabowska.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama