Reklama

Choć złośliwi twierdzą, że świeżo upieczona żona księcia Harry'ego, Meghan Markle, może przyćmić nieco Kate Middleton, ta ostatnia zdaje się tym w ogóle nie przejmować. Księżna Kate ma swoją rzeszę fanów. Niektóre kobiety chcą wręcz naśladować jej styl i sposób ubierania. Członkowie rodziny królewskiej również darzą ją ogromną sympatią. Plotka głosi, że początkowo królowa Elżbieta porównywała Kate Middleton i Meghan Markle na korzyść tej pierwszej. Ostatnio jednak sytuacja chyba nieco się zmieniła! Według najnowszych doniesień to Meghan Markle została ulubienicą królowej!

Zobacz także: Media rozgrzane do czerwoności, a rodzina królewska nabrała wody w usta! Chodzi o TE ZDJĘCIA!

Zobacz także

Okazuje się, że księżna Kate zdołała też podbić serce legendy światowego tenisa! Andre Agassi miał przyjemność poznać ją w 2012 roku podczas półfinałów Wimbledonu. Choć tenisiście towarzyszyła jego żona, Steffi Graf, sportowiec nie mógł oderwać wzroku od Kate!

- To prawdziwa laleczka. Naprawdę myślę, że jest niesamowicie przyjemną osobą. Nie rozmawialiśmy bardzo dużo, ale była urocza. Nie powiem nic więcej, bo nie wiem, co tu może kogoś oburzyć lub nie - wspomina Andre Agassi.

Tenisista pokusił się również o komentarz pod adresem Meghan Markle. Jednak w jej przypadku sportowiec ograniczył się tylko do krótkiego, choć pochlebnego zdania. Andre Agassi powiedział, że ukochana księcia Harry'ego "rządzi".

A wy, którą z nich lubicie bardziej?

POLECAMY: Elżbieta II przekazała Meghan Markle bardzo ważne obowiązki! Kate będzie wściekła?

Andre Agassi nie kryje zachwytu nad księżna Kate

East News

Kate czy Meghan? Którą z nich lubicie bardziej?

East News

Reklama

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

Reklama
Reklama
Reklama