East News
Ups!
1/4
East News

Jakiś czas temu księżna Kate wraz z dziećmi wybrała się na charytatywny turniej polo Maserati Royal Charity Polo Trophy w klubie Beaufort Polo Club w Gloucestershire. W zawodach brał udział jej mąż, dlatego Kate Middleton nie mogła opuścić tego wydarzenia! Jednak księcia George'a i księżniczkę Charlotte bardziej od zmagań ich taty interesowały psoty na świeżym powietrzu.

 

Zobacz: W takiej sytuacji księżnej Kate jeszcze nie widzieliście! George i Charlotte to niezłe rozrabiaki! 

 

Fotoreporterzy uwiecznili te zabawy na licznych zdjęciach, które trafiły do mediów. Nie wszystkim jednak przypadły one do gustu. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem księżnej Kate. O co chodziło oburzonym internautom? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną Louisa! Dlaczego? Kate ma specyficzny powód!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
East News

Patrząc na te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że coś mogło przeszkadzać internautom. Prawda okazała się być jednak inna. Baczne oko obserwatorów brytyjskiej rodziny królewskiej wypatrzyło na tych fotografiach zabawkę, która według nich nie powinna znaleźć się w rękach dzieci. O co chodzi? Zobacz kolejny slajd!

3/4
East News

Zabawką, która tak oburzyła internautów, był pistolet. Książę George ponoć wygrał go w loterii. Zabawka spodobała mu się do tego stopnia, że w ogóle się z nią nie rozstawał. Nic w tym dziwnego, ponieważ - jak głosi plotka - książę George w przyszłości chce zostać policjantem. Jednak internauci w licznych komentarzach uznali, że księżna Kate zachowała się nieodpowiedzialnie, dając mu do ręki atrapę pistoletu. Poparła ich także znana aktorka i piosenkarka, Daisy Torme, która uważa, że broń nie powinna kojarzyć się dziecku z zabawą! Co o tych zarzutach sądzi brytyjska rodzina królewska? Odpowiedź na następnej stronie!

4/4
East News

Ani książę William ani księżna Kate nie zdecydowali się skomentować zarzutów pod swoim adresem. Widocznie uznali, że nie jest to temat do dyskusji. Wy również uważacie, że dzieci nie powinny bawić się zabawkami przypominającymi broń?