Amanda Streich na pokazie marki Muses
AKPA

Najpierw zrobiła furorę swoim ciałem w USA, a teraz podbija Polskę

Amanda Streich na pokazie marki Muses
AKPA

O Amandzie Streich zrobiło się głośno kilkanaście dni temu. 20-letnia dziewczyna w 2010 została wyróżniona tytułem I Vicemiss Polski Nastolatek. Tuż po wygranej wyjechała jednak do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczęła robić karierę jako modelka. Jej urodę dostrzegła amerykańska edycja Playboy'a. Polka została najmłodszą w historii pisma playmate. Przypomnijmy: Polka najmłodszym króliczkiem Playboya w Ameryce (18+)

Podczas wczorajszego pokazu mody Nataszy Urbańskiej Amanda zadebiutowała pierwszy raz na polskim czerwonym dywanie. Modelka w błysku fleszy czuła się bardzo dobrze. Z wielką ochota pozowała przed fotoreporterami i słała do nich zalotne uśmiechy. Na imprezie gwiazda amerykańskiego Playboy'a pojawiła sie w cekinowym kombinezonie z motywem wężowej skóry i beżowych szpilkach. Swoją stylizacją Streich chciała podkreślić swoje nogi i zgrabną figurę.

Myślicie, że początkująca modelka ma szansę na zrobienie kariery w Polsce i za Oceanem?Tak na debiutanckim pokazie mody Nataszy Urbańskiej prezentowały się pozostałe gwiazdy:

Więcej na temat Playboy Amanda Streich
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10