Playboy nie chce rozebrać dziewczyn z Warsaw Shore
ONS

"Playboy" odmówił nagich sesji dziewczynom z "Warsaw Shore"

Playboy nie chce rozebrać dziewczyn z Warsaw Shore
ONS

"Warsaw Shore" budzi skrajne emocje i być może dzięki temu jest hitem w swoim czasie antenowym (zobacz). Popularność show rodzi na naszych oczach nowe skandalistki, o których zapewne długo będzie głośno. Wydawać by się mogło, że mamy do czyniania z bohaterkami idealnymi dla magazynu "Playboy" - gorące, gotowe na wszystko i wyuzdane seksbomby. W końcu w nagich pozach oglądaliśmy już gwiazdy "Big Brothera", "Baru" czy "Dwóch Światów". Jak się okazuje, nie zobaczy za to żadnej z dziewczyn z "Ekipy z Warszawy".

Na Facebooku redakcja wystosowała oświadczenie w związku z licznymi zapytaniami:

W odpowiedzi na liczne pytania i sugestie, w sposób jasny i ostateczny oświadczamy wszystkim zainteresowanym: polska edycja magazynu Playboy nie ma zamiaru w najbliższej (dalszej także) przyszłości realizować jakichkolwiek zdjęć z udziałem którejkolwiek z uczestniczek programu Warsaw Shore. W dalszym ciągu staramy się udawać, że nie wiemy co to takiego.


Dobra decyzja? Przypomnijmy, że w grudniowym numerze swoje wdzięki pokazuje "aktorka" serialu "Miłość na bogato". Zobacz: Sylwia Nowak odsłania całe ciało

Playboy Warsaw Shore


 

Więcej na temat Playboy Warsaw Shore
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09