Władimir Putin oficjalnie żonaty był tylko raz. Wybranką prezydenta była Ludmiła Aleksandrowna Putina, z którą tworzył małżeństwo od 1983 roku. Para doczekała się dwóch córek, Kateriny i Marii. W 2013 roku małżeństwo zakończyło się rozwodem, choć dużo wcześniej krążyły plotki, że związek Putina to przeszłość. W tamtym okresie pojawiły się po raz pierwszy informacje dotyczące bliskich relacji Putina z Aliną Kabajewą. Gdy jednak sprawie przyjrzała się jedna z rosyjskich gazet, kilka dni później przestała istnieć...

Reklama

Władimir Putin jest związany z Aliną Kabajewa? Gimnastyczka jest w wieku jego córek

Życie prywatne rosyjskiego prezydenta owiane jest tajemnicą. Na temat jego zażyłości nie wypowiadają się żadne publiczne osoby, a portale internetowe i gazety skrzętnie omijają ten temat. To właśnie w tekście dziennika "Moskowskij Korriespondent" w którym dziennikarze poruszyli temat prywatnego życia prezydenta padło nazwisko rosyjskiej gimnastyczki Aliny Kabajewy. Tuż po publikacji tekstu redakcja dziennika zamknęła się na zawsze, jednak w pamięci mediów pozostała tożsamość sportsmenki jako "kochanki Putina". Oczywiście sam prezydent nigdy nie potwierdził tych doniesień.

ASSOCIATED PRESS/East News

Zobacz także: Eurowizja 2022: Co z udziałem Rosji w konkursie po ataku na Ukrainę? Jest komentarz!

O romansie prezydenta Federacji mówiło się zresztą jeszcze w czasie jego małżeństwa. Nieoficjalne plotki głosiły, że para doczekała się nawet trojga dzieci, a pierwsze z nich przyszło na świat w 2015 roku i była to córka. Kilka lat później urodzić się miały bliźniaki. W mediach pojawiły się wówczas zdjęcia Kabajewy z zaokrąglonym brzuszkiem. Kolejne informacje podawane w mediach mówią o tym, że gimnastyczka wraz z dziećmi mieszka we Włoszech. Dlaczego żadne z tych informacji nie są potwierdzone? Alina Kabjewa wycofała się z życia publicznego, nie utrzymuje także kontaktów z bliskimi.

Zobacz także

Zobacz także: Weronika Marczuk pokazała wstrząsające zdjęcia z atakowanej Ukrainy. "Bombardowania są wszędzie"

Kim jest Alina Kabaeva?

Alina Kabajewa osiągnęła popularność jako jedna z najlepszych rosyjskich gimnastyczek. W 2000 roku zdobyła złoty medal na Igrzyskach w Sydney, cztery lata później w Atenach. W międzyczasie otrzymywała liczne tytuły w Mistrzostwach Świata i Europy. W 2004 roku zrezygnowała ze sportu i oddała się działalności politycznej. Startowała do Dumy Państwowa Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej z mandatu jednej z proputinowskich partii.

W 2014 roku zrezygnowała z politycznej działalności i została przewodniczącą rady nadzorczej rosyjskiego holdingu medialnego. Jest bardzo zamożną kobietą. Na oficjalnym Instagramie byłej gimnastyczki można znaleźć jej aktualne zdjęcia.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama