Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl
Jak to?
1/5
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znów będą razem?! Takie informacje podał tygodnik „Rewia”, ale… spokojnie, chodzi wyłącznie o współpracę! Według informacji tygodnika, Alicja i Colin mają szansę ponownie zagrać razem w filmie. Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Najnowsze zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wywołały w mediach duże poruszenie! Czy potwierdzili nimi swój związek?

2/5
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

„Rewia” informuje, że Alicja otrzymała propozycję od Patryka Vegi. Reżyser pragnie obsadzić gwiazdę w filmie „Small World” i zabiega również o to, żeby towarzyszył jej Colin Farrell!

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy skomentowała swój związek z Marcinem Gortatem! Co zdradziła?

3/5
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

Oczywiście dla byłych partnerów życiowych wspólna praca nie byłaby żadną nowością - Alicja i Colin zagrali razem w filmie „Ondine” 10 lat temu - tam też się poznali i zakochali się w sobie.

 

Zobacz: „Coraz częściej myślę o rodzinie”. Marcin Gortat planuje wspólną przyszłość z Alicją Bachledą-Curuś?

4/5
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

Alicja często podkreśla w wywiadach, że ma bardzo dobre relacje z Colinem Farrellem, ze względu na ich synka.

 

Mamy bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji" - mówiła "Grazii"

 

 

Zobacz: Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy zamieścili tak intymne zdjęcie! Potwierdzili, że są parą? 

5/5
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

Ponowna współpraca Alicji i Colina na planie filmowych z pewnością ucieszyłaby ich synka Henry'ego Tadeusza. Co jednak na to Marcin Gortat, z którym aktorka jest związana od kilku tygodni? Jak myślicie?

 

Zobacz: Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata czeka poważna próba. Czy ich miłość ma szansę przetrwać?