Alicja Bachleda-Curuś kibicuje Edycie Górniak na Eurowizji! W rozmowie z Party.pl, gwiazda nowego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" zdradza, że była kiedyś fanką Edyty Górniak i bardzo jej kibicowała na Eurowizji w 1994 roku. Ma nawet płytę z jej autografem! Alicja Bachleda-Curuś zdradziła nam również, czy zna kandydatów polskich preselekcji i komu kibicuje:

Reklama

Interesuje się na tyle, że wiem kim są. Edyta Górniak - byłam jej fanką od dziecka! Tak naprawdę płyta Edyty Górniak, to jedyna podpisana, którą mam w kolekcji, to była płyta "Dotyk". Występ Edyty na Eurowizji w 1994 był rewelacyjny, ona była dla mnie ideałem, życzę jej jak najlepiej, nie słyszałam jej piosenki, ale mamy się czym pochwalić. Trzymam kciuki! - mówi nam Alicja Bachleda-Curuś.

Edyta Górniak już 5 marca powalczy w polskich preselekcjach z 8 innymi artystami: Dorotą Osińską, Taraką, Natalią Szroeder, Michałem Szpakiem, Olą Gintrowską, Napoli, Kasią Moś i oczywiście Margaret!

Zobacz także: Edyta Górniak gotowa na Eurowizję, śpiewa "Grateful" na Instagramie... Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście!

Zobacz także

Alicja Bachleda-Curuś wspiera Edytę Górniak!

Reklama

Edyta Górniak ma duże szanse na zwycięstwo w preselekcjach.

Reklama
Reklama
Reklama