Aleksandra Kwaśniewska w czerwonej marynarce
East News

"Ola, dzieci robić czas zacząć". Kwaśniewska odpowiedziała na bezczelny komentarz internauty!

Aleksandra Kwaśniewska w czerwonej marynarce
East News

Aleksandra Kwaśniewska niedawno wraz z mężem Kubą Badachem była na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia z podróży publikowała na swoim profilu na Instagramie wraz z zabawnymi opisami przy pomocy hashtagów. Widać, że Ola Kwaśniewska wraz z mężem świetnie się bawili i wykorzystywali czas na zwiedzanie i podziwianie widoków. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest miłośniczką podróży, a na swoim koncie ma już wyprawy do takich krajów, jak: Maroko, Japonia, Wietnam, Tajlandia czy Kuba. Komuś jednak nie spodobało się szczęście Oli Kwaśniewskiej, bo pod jednym z jej zdjęć zamieścił bezczelny komentarz. Gwiazda zareagowała po mistrzowsku!

Ola Kwaśniewska zareagowała na wpis internauty o ciąży

Na jednym z najnowszych zdjęć Oli Kwaśniewskiej na Instagramie możemy podziwiać zarówno ją, jak i jej męża. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, więc od razu nasuwa się wniosek, że podróż jest wyjątkowo udana. Ola Kwaśniewska jak zwykle w zabawny sposób opisała fotografię.

Hajkingowa grupa pod wezwaniem świętej Adrenaliny, w drodze na szlaki. Nasza taktyka jest prosta: idziemy po emocje typu krew się gotuje, włosy dęba, żołądek skręcony do Wigilii, moczenie nocne. Ber Gryls to przy nas francuska sunieczka z kokardą albo nawet kokardka tej sunieczki - napisała.

Aleksandra Kwaśniewska z mężem w USA
Instagram

Pod zdjęciem nie brakuje pozytywnych komentarzy od fanów Oli, z jednym wyjątkiem. Internauta opublikował bowiem bezczelny komentarz o ciąży. 

Ola ,dzieci robić czas zacząć...Aleksander i Jola na pewno czekają - napisał.

Ola Kwaśniewska zareagowała po mistrzowsku!

fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty - odpowiedziała.

Pod odpowiedzią Oli Kwaśniewskiej pojawiła się lawina komentarzy od wspierających ją fanów. A wam podoba się reakcja Oli Kwaśniewskiej? 

 

Ola Kwaśniewska chętnie publikuje zdjęcia ze swojej podróży

Aleksandra Kwaśniewska pod namiotem
Instagram

Aleksandra Kwaśniewska uwielbia podróżować

Aleksandra Kwaśniewska w USA
Instagram

 

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13