Aleksandra Kisio miała okazję poznać bliżej Annę Przybylską na planie filmu "Kariera Nikosia Dyzmy". Jak więc zareagowała na pomysł, że powstaje film o Ani? Gwiazda jest bardzo sceptyczna. Na pewno nie chciałby zagrać głównej roli. Uważa również, że nie ma nikogo, kto mógłby się w nią wcielić:

Ania była ciepłą i wspaniałą osobą. Poznałyśmy się przy filmie Kariera Nikosia Dyzmy, spędziłyśmy tam ze sobą dużo fajnego czasu. [...] Nie wiem, nie mi o tym decydować, nie wiem, czy jest ktoś kto mógłby ją zagrać - mówi wzruszona Aleksandra Kisio.

Zobacz także: Anna Przybylska - matka, żona, aktorka. Jej uśmiech pokochała cała Polska. Pamiętacie? WIDEO

Ola Kisio na premierze filmu.

Zobacz także:
imgs3k0Xz-7f9328e
ONS

Powstaje film o Annie Przybylskiej.

imgS1xM5P-0e1bdb3
AKPA