Aleksander Lubomirski i Julia Pleines wzięli ślub
ONS/Viva!

Polski książę poślubił W TAJEMNICY szwajcarską arystokratkę [FOTO]

Aleksander Lubomirski i Julia Pleines wzięli ślub
ONS/Viva!

W tym roku w polskim show-biznesie odbyło się wiele ślubów. Niektóre z nich jak te Roberta Lewandowskiego i Marcina Mroczka były wielkimi wydarzeniami medialnymi. Sakramentalne "tak" wypowiedziała również Anna Czartoryska, która wyszła za Michała Niemczyckiego. Para w tajemnicy przed wszystkim zorganizowała rodzinną ceremonię w jednym z warszawskich kościołów. Nie był to jednak jedyny cichy ślub.

1 czerwca tego roku odbył się ślub polskiej arystokracji. Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się w najnowszym numerze "Vivy!". Na ślubnym kobiercu stanęli książę Aleksander Lubomirski i Julia Pleines, Szwajcarka wywodząca się ze szkockiej szlachty. Niezwykła ceremonia odbyła się w krakowskim klasztorze Kamedułów. Zaproszeni goście bawili się do białego rana w rodzinnym zamku Lubomirskich w Wiśniczu.

Para poznała się 17 lat temu na ślubie wspólnych znajomych. Jednak związek stworzyli dopiero 2 lata temu. Panna Młoda podczas swojego wielkiego dnia miała na sobie 100-letnią koronkową suknię. Kreację nosiła wcześniej słynna kobieta szpieg, Mata Hari.

Na ślub i wesele, które trwało 3 dni zaproszono ponad 400 gości z całego świata. Wydarzenie rozpoczęło się koncertem w Teatrze im. Słowackiego. Po ceremonii kościelnej goście zostali zawiezieni do zamku, którego surowe wnętrza "tonęły" w kwiatach. O catering zadbała sama Magda Gessler. Poprawiny odbyły się w Wieliczce.

Więcej informacji na temat bajkowego ślubu Aleksandra Lubomirskiego i Julii Pleines przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Viva!"

Zobacz: Gwiazda "Barw szczęścia" wychodzi za mąż. Pokazała suknię i obrączki 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43