East News

Aktorzy z "Na wspólnej" otrzymali wypowiedzenia! To koniec serialu?! 

East News

Serial "Na wspólnej" podzielił los innych produkcji telewizyjnych. Przez pandemię koronawirusa zdjęcia nią mogą być realizowane, a co za tym idzie, aktorzy zostali bez pracy! Jak wyjawiła dla "Faktu" Sylwia Gliwa, odtwórczyni roli Moniki, umowy z artystami grającymi w "Na wspólnej" zostały rozwiązane, a wynagrodzenie za nagrane już odcinki, obcięte. Co będzie dalej z serialem? Zobaczcie!

Zobacz także: Sparaliżowany Mister Polski, Andrzej Bizoń, prosi o pomoc. Gwiazdor "Na Wspólnej" tonie w długach

Flesz ewydanie

Aktorzy z serialu "Na wspólnej" otrzymali wypowiedzenia umów

Pandemia koronawirusa sparaliżowała prace wielu ludziom, w tym także aktorom, którzy nie mogą wejść na plan serialu, czy występować w teatrach. Jak wyjawiła Sylwia Gliwa w rozmowie z "Faktem", aktorzy serialu "Na wspólnej" ostatnio otrzymali wypowiedzenia.

Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje "Na Wspólnej", rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec. To wypowiedzenie jest spowodowane pandemią. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować. Dlatego okrojono nam wypłatę za poprzedni miesiąc, mimo zrealizowania naszej pracy - powiedziała Sylwia Gliwa dla "Faktu". 

Co w takim razie dalej z serialem? Czy po ustaniu pandemii możemy liczyć, że aktorzy powrócą na plan?

W wypowiedzeniu jest napisane, że firma ma nadzieję na powrót do współpracy, gdy sytuacja w kraju się uspokoi, ale jak to będzie i na jakich warunkach, nie wiem - skomentowała Sylwia Gliwa w rozmowie z "Faktem".

Jak jednak poinformował Marcin Godlewski z biura prasowego TVN w rozmowie z "Faktem", produkcja chce kontynuować wszystkie wątki serialowych bohaterów, kiedy tylko będzie można powrócić na plan. 

W związku z epidemią i obowiązującymi w naszym kraju rozporządzeniami, a przede wszystkim mając na względzie bezpieczeństwo aktorów oraz ekip technicznych, zawiesiliśmy prace na planach wielu produkcji. Serial „Na Wspólnej” od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki - wyjawił w rozmowie z "Faktem" Marcin Godlewski.

Trzymamy kciuki, aby aktorzy mogli jak najszybciej wrócić do pracy, a serial "Na wspólnej" mógł powrócić na antenę z nowymi odcinkami. 

Na wspólnej - QUIZ
EastNews

Przez pandemię koronawirusa większość produkcji telewizyjnych została zawieszona. Jednym z pierwszych programów, który został przeniesiony na jesień był "Taniec z gwiazdami"

East News

 

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40