Ruszył SOPOT Top of the TOP Festival! Pierwszy z trzech koncertów poprowadziła m.in. Agnieszka Woźniak-Starak! Prezenterce na scenie towarzyszyli szykowny Marcin Prokop i piękna Gabi Drzewiecka, ale i tak oczy wszystkich były zwrócone na Agnieszkę! Dlaczego? Wszystko przez jej spektakularne stylizacje. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła tatuaż na twarzy. Aby uzyskać ten efekt musiała sporo wydać

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do Sopotu!

Agnieszka Woźniak-Starak przywitała widzów pięknym uśmiechem i słowami: "Jak ja się cieszę, że tu jestem". My również, bo od gwiazdy aż ciężko oderwać wzrok. W różowej sukience z piórami prezentowała się olśniewająco. Gwiazda wyeksponowała również zgrabne nogi oraz niektóre tatuaże. My dajemy 10 na 10!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dla Agnieszki Woźniak-Starak festiwal TVN w Sopocie jest wyjątkowo szczególny, podobnie jak okres, w którym się odbywa. W sierpniu bowiem, dwa lata temu, zginął mąż gwiazdy, Piotr Woźniak-Starak. Na jutro przypada druga rocznica śmierci producenta filmowego. Agnieszka dostała mnóstwo wsparcia od swoich fanów, którzy zapewniali ją, że są z nią w tym trudnym czasie.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Na kolejne wejście Agnieszka wybrała już klasyczną czerń. Do kusej sukienki dobrała błyszczącą marynarkę i oryginalny naszyjnik. A jak prezentowały się gwiazdy na scenie? Zobaczycie tutaj!

Zobacz także
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sopot TOP of the TOP Festival w TVN potrwa aż trzy dni, a na scenie zobaczymy plejadę największych polskich gwiazd - z Kayah, Krzysztofem Zalewskim, Agnieszką Chylińską czy Michałem Szpakiem na czele. Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop byli gospodarzami pierwszego dnia.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie

Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama