Agnieszka Woźniak-Starak, w towarzystwie Gabi Drzewieckiej i Marcina Prokopa, poprowadzi pierwszy dzień tegorocznego Sopot TOP of the TOP Festival 2021 w TVN. Ten czas i to miejsce są dla Agnieszki wyjątkowo szczególne, bowiem na jutro przypada druga rocznica śmierci jej męża, Piotra Woźniaka- Staraka, który zginął w dramatycznym wypadku na jeziorze Kisajno.

Reklama

Zobacz także: Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA

Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Dwa lata temu, dokładnie 14 sierpnia 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak również prowadziła sopocki festiwal w TVN. W pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak-Starak. Byli uśmiechnięci, szczęśliwi, za kilka dni mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Nikt nie spodziewał się, do jak wielkiej tragedii dojdzie cztery dni później, 18 sierpnia. Producent filmowy zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach po tym, jak wypadł z motorówki. Na festiwalu w Sopocie powstało więc jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Agnieszki i Piotra.

Instagram

Kilka miesięcy po śmierci męża prezenterka zamieściła w sieci poruszający wpis:

17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku - napisała na Instagramie w październiku 2019 roku.

Zobacz także
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do Sopotu: "Szczególny czas"

Na dzień przed rocznicą śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi jeden z sopockich koncertów w TVN. Do tego wydarzenia przygotowuje się od kilku dni:

Teraz chwila oddechu, a pojutrze @sopot_topofthetop_festival Bardzo się cieszę i już dziś serdecznie Was zapraszam, to będzie wyjątkowy wieczór ???? - napisała Agnieszka na Instagramie.

Jedna z jej fanek wysłała Agnieszce wyjątkowe pozdrowienia:

Będę i fizycznie i myślami wtedy z Panią, bo wiem, ze to nie będzie łatwy czas... ❤️

Woźniak-Starak polubiła ten komentarz i odpowiedziała:

ale szczególny, dziękuję ????????

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd TVN. Regularnie prowadzi "Dzień Dobry TVN" z Ewą Drzyzgą, ale również swoją audycję w newonce.radio.

Reklama
Reklama
Reklama