W sierpniu 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Właśnie wtedy gwiazda pożegnała miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka, który dziś, w sobotę 10 lipca, obchodziłby swojego 41 urodziny. W tym wyjątkowym dniu dziennikarka postanowiła uczcić pamięć po zmarłym mężu i opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak tworzyli jeden z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Piękna dziennikarka i słynny producent filmowy mogli pochwalić się niezwykła historią swojej miłości, która mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz romantycznego filmu. Ich zaręczyny podczas balu TVN, czy bajkowy ślub w urokliwej Wenecji odbiły się szerokim echem i były jednymi z najważniejszych wydarzeń, o których rozpisywały się media. Niestety w 2019 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 18 sierpnia media podały wstrząsające informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno, a kilka dni później - 22 sierpnia - potwierdzono znalezienie zwłok męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Po trudnych wydarzeniach, dziennikarka zdecydowała się usunąć od błysku fleszy i zrobić przerwę w karierze zawodowej. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich, rodziny i przyjaciół, Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci ukochanego nigdy nie czuła się sama, o czym wspomniała zabierając po raz pierwszy głos po odejściu męża. Po czasie Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła udzielać wywiadów, w których wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka, a teraz, w dniu 41. rocznicy jego urodziny, po raz kolejny w wyjątkowy sposób uczciła pamięć po miłości swojego życia.

Tuż przed godziną 23.00 na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiła się relacja, w której gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka nie zdecydowała się na opatrzenie fotografii żadnymi słowami, i chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym przypadku są one całkowicie zbędne. Niedługo przed 41. rocznicą urodzin znanego producenta filmowego, rodzina Piotra Woźniaka-Staraka uczciła jego pamięć nowym grobem na warszawskich Powązkach.

Zobacz także: Ten prezent przypomniał Agnieszce Woźniak-Starak o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wzruszający akcent

Zobacz także

10 lipca 2021 roku Piotr Woźniak-Starak obchodziłby swoje 41. urodziny. W tym wyjątkowym dniu, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim profilu na Instagramie relację, w której zamieściła poruszające zdjęcie zmarłego w tragicznych wydarzeniach producenta. W sierpniu małżeństwo obchodziłoby piątą rocznicę swojego ślubu.

Instagram/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Kilka dni później, jak media obiegła wstrząsająca informacja o zaginięciu słynnego producenta na jeziorze Kisajno, potwierdzono znalezienie jego ciała. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak odszedł w wieku 39 lat pozostawiając po sobie ogromną pustkę, ale i masę pięknych wspomnień, o których nie raz mówiła jego żona, a także bliscy i przyjaciele.

EastNews
Reklama

Po śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zniknąć z życia publicznego. Ku uciesze fanów dziennikarki, gwiazda powróciła na ekrany telewizorów w wielkim stylu i przede wszystkim z ogromnym, szczerym uśmiechem.

Reklama
Reklama
Reklama