Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Instagram/aga_wozniak_starak/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie

Dzisiejszego dnia Piotr Woźniak-Starak świętowałby swoje 41 urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po swoim mężu w wyjątkowy sposób.

W sierpniu 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Właśnie wtedy gwiazda pożegnała miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka, który dziś, w sobotę 10 lipca, obchodziłby swojego 41 urodziny. W tym wyjątkowym dniu dziennikarka postanowiła uczcić pamięć po zmarłym mężu i opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie. 

Czy to Agnieszka Woźniak-Starak zaproponowała Gabi Drzewiecką na swoje zastępstwo w "Big Brotherze"?

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak tworzyli jeden z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Piękna dziennikarka i słynny producent filmowy mogli pochwalić się niezwykła historią swojej miłości, która mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz romantycznego filmu. Ich zaręczyny podczas balu TVN, czy bajkowy ślub w urokliwej Wenecji odbiły się szerokim echem i były jednymi z najważniejszych wydarzeń, o których rozpisywały się media. Niestety w 2019 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 18 sierpnia media podały wstrząsające informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno, a kilka dni później - 22 sierpnia - potwierdzono znalezienie zwłok męża Agnieszki Woźniak-Starak. 

Po trudnych wydarzeniach, dziennikarka zdecydowała się usunąć od błysku fleszy i zrobić przerwę w karierze zawodowej. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich, rodziny i przyjaciół, Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci ukochanego nigdy nie czuła się sama, o czym wspomniała zabierając po raz pierwszy głos po odejściu męża. Po czasie Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła udzielać wywiadów, w których wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka, a teraz, w dniu 41. rocznicy jego urodziny, po raz kolejny w wyjątkowy sposób uczciła pamięć po miłości swojego życia. 

Tuż przed godziną 23.00 na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiła się relacja, w której gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka nie zdecydowała się na opatrzenie fotografii żadnymi słowami, i chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym przypadku są one całkowicie zbędne. Niedługo przed 41. rocznicą urodzin znanego producenta filmowego, rodzina Piotra Woźniaka-Staraka uczciła jego pamięć nowym grobem na  warszawskich Powązkach. 

Zobacz także: Ten prezent przypomniał Agnieszce Woźniak-Starak o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wzruszający akcent

10 lipca 2021 roku Piotr Woźniak-Starak obchodziłby swoje 41. urodziny. W tym wyjątkowym dniu, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim profilu na Instagramie relację, w której zamieściła poruszające zdjęcie zmarłego w tragicznych wydarzeniach producenta. W sierpniu małżeństwo obchodziłoby piątą rocznicę swojego ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Instagram/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Kilka dni później, jak media obiegła wstrząsająca informacja o zaginięciu słynnego producenta na jeziorze Kisajno, potwierdzono znalezienie jego ciała. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak odszedł w wieku 39 lat pozostawiając po sobie ogromną pustkę, ale i masę pięknych wspomnień, o których nie raz mówiła jego żona, a także bliscy i przyjaciele. 

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Po śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zniknąć z życia publicznego. Ku uciesze fanów dziennikarki, gwiazda powróciła na ekrany telewizorów w wielkim stylu i przede wszystkim z ogromnym, szczerym uśmiechem. 

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej beżowej sukience z dekoltem

Agnieszka Woźniak-Starak w okularach sercach
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Trzymaj się najsilniej"
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Trzymaj się najsilniej"

Drugi dzień trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno . Producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, pływał na motorówce w towarzystwie 27-letniej kobiety z Łodzi, w niedziele, 18 sierpnia, nad ranem. Wypadek zgłoszono około 4. nad ranem, gdy zauważono dryfującą po wodzie motorówkę bez załogi. Wtedy też policja znalazła na brzegu kobietę, której udało się uratować, natomiast do tej pory nie odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina na razie nie komentuje sprawy, ale Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie znajomych z show-biznesu. Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Piotr wypoczywali na Mazurach. Kilka dni temu dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak się opala. Od tego momentu jednak nie wstawiała nowych postów i nie udzielała komentarzy w sprawie zaginięcia swojego męża. Pod jej nowym zdjęciem pojawiła się jednak lawina komentarzy fanów i znajomych, którzy wyrażają swoje wsparcie dla niej w tych trudnych chwilach.  Głos zabrali już m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Marcelina Zawadzka czy Robert Biedroń.  Znajomi gwiazdy mają nadzieję, że informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka okażą się nieprawdziwe. Zobaczcie, co  jeszcze napisali.              Wyświetl ten post na Instagramie.                   Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D 🌞 #wakacje #mazury #chillax 🙌🏼 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Sie 17, 2019 o 6:59 PDT  ...

Martyna Wojciechowska, Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Martyna Wojciechowska żegna Piotra Woźniaka-Starak i łączy się w bólu z Agnieszką "Znam uczucie straty"
Martyna Wojciechowska żegna Piotra Woźniaka-Starak i łączy się w bólu z Agnieszką "Znam uczucie straty"

Dziś pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka , który zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno w niedzielę, 18 sierpnia. Wiadomość o zaginięciu producenta filmowego a prywatnie męża Agnieszki Woźniak-Starak, a następnie o jego śmierci wstrząsnęła światem show-biznesu i nie tylko. Wiele osób, które znały Piotra Woźniaka-Staraka nie może pogodzić się z jego odejściem. Znajomi i przyjaciele od kilku dni wspominali go w swoich postach w social mediach, a teraz do tego grona dołączyła Martyna Wojciechowsk a. Gwiazda zwróciła się też do żony Piotra, Agnieszki Woźniak-Starak. Martyna Wojciechowska żegna Piotra Woźniaka-Staraka Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie przejmujący wpis o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wspomniała o jego działalności zawodowej, a także napisała o pogrzebie. Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę - napisała Martyna Wojciechowska Podróżniczka zwróciła się też do Agnieszki Woźniak-Starak, z którą łączy się w bólu i doskonale wie, co dziennikarka przeżywa. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje - napisała Martyna Wojciechowska.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale...

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Prokuratura okręgowa przejmuje śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, podaje ważną przyczynę
Prokuratura okręgowa przejmuje śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, podaje ważną przyczynę

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie ogłosiła, że przejęła prowadzenie śledztwa w sprawie wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Zginął w nim znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak , milioner i mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Olsztyńska prokuratura opublikowała w tej sprawie komunikat pisząc o powodzie tej decyzji. Śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Prokuratura Okręgowa przejęła śledztwo w sprawie wypadku od Prokuratury Rejonowej w Giżycku. Co pisze w komunikacie? Jak się okazuje przyczyną zajęcia się postępowaniem przez śledczych z prokuratury okręgowej, czyli nadrzędnej w stosunku do prokuratury w Giżycku jest " znaczny oddźwięk społeczny ". Poniżej cały komunikat, opublikowany w piątek po południu: Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przejęła do prowadzenia śledztwo w sprawie wypadku na jeziorze Kisajno Wczoraj, tj. 29 sierpnia 2019 r. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przejęła z Prokuratury Rejonowej w Giżycku śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 18 sierpnia 2019 r. Przejęcie postępowania związane jest ze znacznym oddźwiękiem społecznym, w związku z przedmiotowym śledztwem. Aktualnie będą prowadzone czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy. Komunikat podpisał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka W czwartek i piątek bliscy, przyjaciele i współpracownicy pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka. 29 sierpnia uczczono jego pamięć nabożeństwem pogrzebowym w kościele św. Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie. W piątek zaś odbyły się uroczystości pogrzebowe dla najbliższych   w mazurskiej posiadłości Staraków w Fuledzie. Początkowo prochy producenta miały być...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner