Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Instagram/aga_wozniak_starak/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie

Dzisiejszego dnia Piotr Woźniak-Starak świętowałby swoje 41 urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po swoim mężu w wyjątkowy sposób.

W sierpniu 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Właśnie wtedy gwiazda pożegnała miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka, który dziś, w sobotę 10 lipca, obchodziłby swojego 41 urodziny. W tym wyjątkowym dniu dziennikarka postanowiła uczcić pamięć po zmarłym mężu i opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie. 

Czy to Agnieszka Woźniak-Starak zaproponowała Gabi Drzewiecką na swoje zastępstwo w "Big Brotherze"?

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak tworzyli jeden z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Piękna dziennikarka i słynny producent filmowy mogli pochwalić się niezwykła historią swojej miłości, która mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz romantycznego filmu. Ich zaręczyny podczas balu TVN, czy bajkowy ślub w urokliwej Wenecji odbiły się szerokim echem i były jednymi z najważniejszych wydarzeń, o których rozpisywały się media. Niestety w 2019 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 18 sierpnia media podały wstrząsające informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno, a kilka dni później - 22 sierpnia - potwierdzono znalezienie zwłok męża Agnieszki Woźniak-Starak. 

Po trudnych wydarzeniach, dziennikarka zdecydowała się usunąć od błysku fleszy i zrobić przerwę w karierze zawodowej. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich, rodziny i przyjaciół, Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci ukochanego nigdy nie czuła się sama, o czym wspomniała zabierając po raz pierwszy głos po odejściu męża. Po czasie Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła udzielać wywiadów, w których wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka, a teraz, w dniu 41. rocznicy jego urodziny, po raz kolejny w wyjątkowy sposób uczciła pamięć po miłości swojego życia. 

Tuż przed godziną 23.00 na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiła się relacja, w której gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka nie zdecydowała się na opatrzenie fotografii żadnymi słowami, i chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym przypadku są one całkowicie zbędne. Niedługo przed 41. rocznicą urodzin znanego producenta filmowego, rodzina Piotra Woźniaka-Staraka uczciła jego pamięć nowym grobem na  warszawskich Powązkach. 

Zobacz także: Ten prezent przypomniał Agnieszce Woźniak-Starak o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wzruszający akcent

10 lipca 2021 roku Piotr Woźniak-Starak obchodziłby swoje 41. urodziny. W tym wyjątkowym dniu, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim profilu na Instagramie relację, w której zamieściła poruszające zdjęcie zmarłego w tragicznych wydarzeniach producenta. W sierpniu małżeństwo obchodziłoby piątą rocznicę swojego ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała wzruszające zdjęcie
Instagram/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Kilka dni później, jak media obiegła wstrząsająca informacja o zaginięciu słynnego producenta na jeziorze Kisajno, potwierdzono znalezienie jego ciała. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak odszedł w wieku 39 lat pozostawiając po sobie ogromną pustkę, ale i masę pięknych wspomnień, o których nie raz mówiła jego żona, a także bliscy i przyjaciele. 

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Po śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zniknąć z życia publicznego. Ku uciesze fanów dziennikarki, gwiazda powróciła na ekrany telewizorów w wielkim stylu i przede wszystkim z ogromnym, szczerym uśmiechem. 

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej beżowej sukience z dekoltem

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Sopot dzień przed rocznicą śmierci męża
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi festiwal w Sopocie na dzień przed rocznicą śmierci męża, Piotra
Festiwal w Sopocie jest dla Agnieszki Woźniak-Starak wyjątkowo szczególnym czasem, o czym napisała na Instagramie. Dwa lata temu podczas pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, w towarzystwie Gabi Drzewieckiej i Marcina Prokopa, poprowadzi pierwszy dzień tegorocznego Sopot TOP of the TOP Festival 2021 w TVN. Ten czas i to miejsce są dla Agnieszki wyjątkowo szczególne, bowiem na jutro przypada druga rocznica śmierci jej męża, Piotra Woźniaka- Staraka, który zginął w dramatycznym wypadku na jeziorze Kisajno.  Zobacz także:  Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Dwa lata temu, dokładnie 14 sierpnia 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak również prowadziła sopocki festiwal w TVN. W pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak-Starak. Byli uśmiechnięci, szczęśliwi, za kilka dni mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Nikt nie spodziewał się, do jak wielkiej tragedii dojdzie cztery dni później, 18 sierpnia. Producent filmowy zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach po tym, jak wypadł z motorówki. Na festiwalu w Sopocie powstało więc jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Agnieszki i Piotra.   Kilka miesięcy po śmierci męża prezenterka zamieściła w sieci poruszający wpis: 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku - napisała na Instagramie w październiku 2019 roku. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do...

Agnieszka Woźniak-Starak w okularach sercach
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Trzymaj się najsilniej"
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Trzymaj się najsilniej"

Drugi dzień trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno . Producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, pływał na motorówce w towarzystwie 27-letniej kobiety z Łodzi, w niedziele, 18 sierpnia, nad ranem. Wypadek zgłoszono około 4. nad ranem, gdy zauważono dryfującą po wodzie motorówkę bez załogi. Wtedy też policja znalazła na brzegu kobietę, której udało się uratować, natomiast do tej pory nie odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina na razie nie komentuje sprawy, ale Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie znajomych z show-biznesu. Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Piotr wypoczywali na Mazurach. Kilka dni temu dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak się opala. Od tego momentu jednak nie wstawiała nowych postów i nie udzielała komentarzy w sprawie zaginięcia swojego męża. Pod jej nowym zdjęciem pojawiła się jednak lawina komentarzy fanów i znajomych, którzy wyrażają swoje wsparcie dla niej w tych trudnych chwilach.  Głos zabrali już m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Marcelina Zawadzka czy Robert Biedroń.  Znajomi gwiazdy mają nadzieję, że informacje o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka okażą się nieprawdziwe. Zobaczcie, co  jeszcze napisali.              Wyświetl ten post na Instagramie.                   Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D 🌞 #wakacje #mazury #chillax 🙌🏼 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Sie 17, 2019 o 6:59 PDT  ...

Katarzyna Kolenda-Zaleska na Balu TVN 2019, Piotr Woźniak-Starak z żoną na Balu TVN 2018
East News
Newsy
Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas balu TVN uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka
Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas balu TVN uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Kolejna odsłona wielkiego Balu Fundacji TVN- Nie Jesteś Sam już za nami. Wczoraj, 6 września, w Warszawie odbyła się wielka charytywna impreza, na której pojawiła się plejada gwiazd, dziennikarzy, sportowców i przedstawicieli świata biznesu. Na balu nie zabrakło m.in. Anny Lewandowskiej, Pauliny Krupińskiej, Edyty Górniak, Martyny Wojciechowskiej, Małgorzaty Sochy, Magdy Mołek, Izabeli Janachowskiej czy Kingi Rusin. Zebrani goście, jak co roku, wspierali fundację przekazując datki i biorąc udział w licytajach. Podczas 10. edycji balu udało się zebrać aż 1 915 000 złotych - poinformował jeden z gości, Mateusz Hładki. Podczas balu nie zapomniano również o zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku, który zawsze wspierał fundację TVN.  Przedstawiciele TVN wspominali Piotra Woźniaka-Staraka Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Śmierc producenta filmowego wstrząsnęła polskim show-biznesem. Podczas uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka żegnali go nie tylko najbliżsi, ale również tłumy jego przyjaciół, znajomych i współpracowników. Teraz, kilka tygodni po tych dramatycznych wydarzeniach władze TVN uczciły pamięć zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas wielkiego Balu TVN wspominała, że Piotr Woźniak-Starak był przyjacielem fundacji i zawsze ją wspierał biorąc udział m.in. w licytacjach. Dziennikarka nie ukrywała, że wszystkim będzie bardzo brakowało Piotra Woźniaka-Staraka. Pamięć producenta filmowego uczcił również Piotr Korycki, prezes TVN, który w swojej przemowie wspominał męża Agnieszki Woźniak-Starak.  Przypominamy, że to właśnie podczas wielkiego Balu TVN doszło do zaręczyn Piotra Woźniaka-Staraka i gwiazdy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik