Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl

Agnieszka Woźniak-Starak straciła ciążę! Jej dziecko było poważnie chore

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu "Sala samobójców. Hejter"
ONS.pl

Agnieszka Woźniak - Starak udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu "Pani", w którym opowiedziała, jak wyglądały jej najtrudniejsze chwile w życiu. Dziennikarka po raz pierwszy wyjawiła, że doświadczyła niewyobrażalnej tragedii - niejednokrotnie straciła ciążę. 

Zobacz także: Ta puchówka to hit zimy 2021! Agnieszka Woźniak-Starak ma taką kurtkę. Niemal identyczną kupisz w Reserved za 100 zł

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że straciła ciążę

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy zdecydowała się udzielić obszernego wywiadu od czasu śmierci męża. W magazynie "Pani" opowiedziała, jak wyglądały jej pierwsze miesiące po odejściu Piotra Woźniaka-Staraka, a także zdecydowała się na niezwykle osobiste wyznanie.

Prezenterka w wywiadzie odniosła się do wydarzeń, które ostatnio mają miejsce w naszym kraju. Strajk Kobiet trwa od kilku tygodni, a Agnieszka Woźniak-Starak bardzo wspiera protestujące kobiety. Jakiś czas temu zamieściła wpis w mediach społecznościowych, w którym dodała wymowną grafikę i podpis: 

Polska - kraj, w którym strach zachodzić w ciążę.

Niektórzy internauci zaczęli zarzucać dziennikarce, że nie powinna zabierać głosu w sprawie aborcji, bo sama nie jest matką. Jak się teraz okazało, Agnieszka Woźniak-Starak była w ciąży, ale niestety poroniła. 

[...] jestem w stanie zrozumieć ból kobiet, gdy tracą ciążę, bo sama przez to niejednokrotnie przeszłam. Podobnie jak milion innych kobiet - powiedziała w wywiadzie dla "Pani", Agnieszka Woźniak - Starak. 

Dziennikarka przyznała, że jej druga ciąża była obciążona poważnymi wadami genetycznymi. Prezenterka nie dokonała jednak aborcji - straciła dziecko przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Agnieszka Woźniak-Starak uważa, że zmuszanie kobiet do urodzenia dziecka, które umrze chwilę po porodzie jest nieludzkie i skazuje i tak już bardzo cierpiącą kobietę na dodatkowe traumatyczne przeżycia.

Agnieszka Woźniak - Stark w wywiadzie dla "Pani" przyznała, że kilkukrotnie straciła ciążę. 

Agnieszka Woźniak-Starak w kraciastej koszuli i czarnym trenczu

Gwiazda stoi murem po stronie strajkujących kobiet, które protestują przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego dot. aborcji. Niektórzy zarzucili prezenterce, że nie powinna zabierać głosu w tej sprawie, bo sama nie jest matką. Jak się okazało, Agnieszka Woźniak - Starak mogła nią zostać, ale niestety poroniła. 

Agnieszka Woźniak - Starak

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37