Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Szulim o związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
ONS
Newsy

Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową

Denerwuje ją jedna rzecz

Dzisiejszy odcinek "W roli głównej" zapowiadał się bardzo emocjonująco. A wszystko za sprawą ciekawego gościa, jakim była Agnieszka Szulim. Dziennikarka wzbudza sporo emocji ze względu na odważne wypowiedzi takie jak te o Katarzynie Zielińskiej. Zobacz: Szulim i Mołek kłócą się o Zielińską. Agnieszka: Ja widzę dziewczynę wiecznie z jedną miną. Nie ma poczucia humoru

Nie da się ukryć, że głośno jest ostatnio o związku prezenterki z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Na kanapie u Mołek nie mogło zabraknąć również tego tematu. Zaskakując jest to, że Szulim tak szczerze opowiedziała o tym, ile miała wątpliwości i obaw. Przyznała, że chodziło głównie o to, że ich nazwiska są rozpoznawalne i ciężko będzie im ochronić prywatność. Odniosła się też do swojego pseudonimu "Prezesowa":

Szulim: To była relacja, której ja się bałam, miałam dużo oporów, dużo strachu...

 

Mołek: Chodziło o medialność obu waszych nazwisk?

 

Szulim: Absolutnie tak.

 

Mołek: I to, że teraz masz - przepraszam, powiem to - pseudonim "Prezesowa" też mogło cię denerwować.

 

Szulim: Wiesz co mnie najbardziej wkurza? Że ktoś nie docenił moich ambicji do cholery ciężkiej, bo ja bym wolała pani prezes - to rozumiem. Ale prezesowa to jest to, o co ja całe życie walczę: żeby nie być panią prezesową, dyrektorową, tylko być sama sobą gdzieś. Więc nie była to prosta decyzja. Czasem lepiej jest mieć święty spokój. Ale ponieważ jestem osobą, która nie boi się w życiu zmian i wyzwań również, postanowiłam to wziąć na głowę. I nie no spoko, jest fajnie

Kibicujecie tej parze?

Zobacz: Szulim o związku ze Starakiem: W domu śmiejemy się, kto tym razem będzie dziewczyną milionera
 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015 

Szulim i Woźniak-Starak na premierze filmu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim o Magdzie Mołek
ONS
Newsy
Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP
Agnieszka zdradziła kulisy

Agnieszka Szulim była niedawno gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". W szczerej rozmowie dziennikarek nie mogło zabraknąć tematu związku gwiazdy z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Prezenterka była szczera jak nigdy. Przypomnijmy: Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową Na stronę tvn.pl trafiły fragmenty programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. W jednym z nich Agnieszka opowiada o początkach swojej kariery w Telewizji Publicznej. Mało kto wie, że popularność w prasie zawdzięcza właśnie Magdzie, która odchodziła ze stacji, kiedy Szulim zaczęła w niej pracować. Wówczas prasa porównywała obie gwiazdy: Ja ci to kiedyś powiedziałam, że ja na Twoich plecach wjechałam do TVP i to było bardzo dobre. Jak ja przyszłam, to było rok po twoim odejściu i wszyscy pisali: "nowa Mołek". Miałam promocję w prasie, wszyscy pisali, że Mołek mieszka tu i lubi drzewa, a Szulim to tamto. Nawet tego nie pamiętasz, ale ja miałam tych artykułów mnóstwo . - przekonuje Oglądaliście "W roli głównej" z Agnieszką? Zobacz: Szulim i Mołek kłócą się o Zielińską. Agnieszka: Ja widzę dziewczynę wiecznie z jedną miną. Nie ma poczucia humoru Agnieszka Szulim na premierze z milionerem:

Agnieszka Szulim o Instagramie
ONS
Newsy
Szulim uwielbia wrzucać prowokacyjne zdjęcia na Instagram. Ma w tym swój cel
O co chodzi w tej zabawie?

Agnieszka Szulim pojawiła się niedawno w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Gwiazda TVN szczerze przyznała o tym, że na początku jej kariery pomogło jej nazwisko koleżanki po fachu. Przypomnijmy: Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP Dziś, by zdobyć popularność, wystarczy założyć konto na Instagramie i pokazywać tam kontrowersyjne fotki. Agnieszka doskonale zdaje sobie sprawę z mechanizmów takiego działania, dlatego też często sama prowokuje różnymi zdjęciami. Ma w tym jednak ukryty cel, o którym również opowiedziała w programie Magdy: Bawię się mediami, Instagramem. Bardzo lubię prowadzić gierki i badania, i to jest tak przewidywalne, co się stanie, totalnie. Robię po to, żeby zobaczyć, co za tym pójdzie. I potwierdzają się nasze wszystkie przypuszczenia odnośnie komentarzy, odnośnie tego, gdzie się to pojawi. - mówi Co o tym sądzicie? Zobacz: Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową Agnieszka Szulim na Orłach 2015:  

Agnieszka Szulim o Piotrze Woźniaku-Staraku
ONS
Newsy
Przez Szulim Starak trafił na czołówki gazet. Agnieszka usprawiedliwia taki stan rzeczy
Nie było mu łatwo odnaleźć się w mediach

Agnieszka Szulim niemal w każdym wywiadzie pytana jest o związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem . Przyznała, że to nie męczy jej aż tak jak to, że jest postrzegana tylko przez pryzmat pieniędzy ukochanego. Boli ją to, że ludzie zapomnieli o jej sukcesach, które odniosła sama. Zobacz:  Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową Piotr Woźniak-Starak odkąd związał się z dziennikarką coraz częściej pojawia się w mediach. Każde ich wspólne wyjście jest szeroko komentowane, ale Szulim już się do tego przyzwyczaiła. Jej ukochany jednak wcześniej nie był aż takim dużym obiektem zainteresowania kolorowej prasy, a prezenterka w najnowszym wywiadzie zdradziła jak on sobie z tym radzi. Opowiedziała o ich metodzie na spokojne życie: Myślę, że się przyzwyczaił. Mam taką metodę, żeby mimo wszystko wrzucać na luz i cały czas pamiętać, że to nie jest nasze życie tak do końca . To medialne życie to jest taka równoległa rzeczywistość, która idzie obok tego, co się dzieje naprawdę. A naprawdę jest super i tyle - powiedziała w "Grazii".   Lubicie tę parę? Zobacz:  Woźniak-Starak pokazał kuchnię. Tak Agnieszka Szulim przygotowuje mu obiad     Szulim i Starak na Orłach 2015:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner