Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Mąż i córka Agnieszki Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz w różowej sukni ślubnej Agnieszka Sienkiewicz w różowej sukni ślubnej
Agnieszka Sienkiewicz
ONS
Co pisze gwiazda?
1/7
Agnieszka Sienkiewicz
ONS

Agnieszka Sienkiewicz wyszła za mąż! Gwiazda "Przyjaciółek" potwierdziła doniesienia o ślubie na swoim Instagramie. Aktorka kilka dni temu wyszła za mąż za swojego partnera i ojca swojej córeczki Zosi, Mikołaja Gauera. Mąż Agnieszki Sienkiewicz nie jest związany z show-biznesem. Pochodzi z Łodzi i jest właścicielem sieci aptek.

Ślub Agnieszki Sienkiewicz - zdjęcia

Zaślubimy pary odbyły się bez udziału mediów, w kameralnej, rodzinnej atmosferze. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zmianą stanu cywilnego i pokazała wiązankę ślubną. Jest prześliczna!

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub w ten weekend? Zobacz zdjęcia, które pokazały gwiazdy!

Zobacz fotogalerię i dowiedz się, jakie nazwisko będzie nosić po ślubie Agnieszka Sienkiewicz!

Polecamy: Kwiaty na ślub i wesele o każdej porze roku

2/7
Agnieszka Sienkiewicz
Instagram/Agnieszka Sienkiewcz

Kochani!!!! Z ogromną radością chciałabym Was poinformować ze od kilku dni mam przyjemność bycia Żona, wbrew rożnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat, uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się ciesze ze udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła drodzy dziennikarze gdyż najzwyczajniej w świecie - nawet się nie znamy, gratuluje rzetelności i sztuki dedukcji Baśka!!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieje ze bawiłaś się dobrze gdzie indziej pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy Agnieszka Sienkiewicz - Gauer (pisownia oryginalna)- napisała aktorka na swoim profilu.

I wszystko stało się jasne! W swoim oświadczeniu gwiazda odniosła się do doniesień mediów o tym, jakoby Barbara Kurdej-Szatan była gościem na jej ślubie. Agnieszka Sienkiewicz będzie teraz nosić nazwisko dwuczłonowe. Gratulujemy!

3/7
Mąż i córka Agnieszki Sienkiewicz
Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Oto mąż Agnieszki Sienkiewicz oraz roczna córeczka pary, Zosia. 

4/7
Agnieszka Sienkiewicz w różowej sukni ślubnej

Ślub Agnieszki Sienkiewicz w serialu "Przyjaciółki". Gra tam zwariowaną Dorotkę, która nie mogła nie zaskoczyć swoich gości. Dlatego zdecydowała się na różową sukienkę! 

5/7
Agnieszka Sienkiewicz w różowej sukni ślubnej

Jak wyglądała na swoim ślubie - tego nie wiemy, ale na pewno Agnieszka prezentowała się świetnie! 

6/7
Agnieszka Sienkiewicz w zielonej sukience
7/7
Agnieszka Sienkiewicz w różowej sukni ślubnej

Ślub Agnieszki Sienkiewicz w serialu "Przyjaciółki".