Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu spełniła swoje kolejne zawodowe marzenie i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Gwiazda spotkała się z ogromną krytyką, a widzowie wytykają jej najdrobniejsze potknięcia podczas programu na żywo. Agnieszka Kotońska zdecydowała się zabrać głos i ocenić Małgorzatę Rozenek w roli prowadzącej pasmo śniadaniowe. Gwiazda "Gogglebox" znalazła wiele podobieństw do koleżanki z branży! Sprawdźcie, co powiedziała.

Reklama

Agnieszka Kotońska ocenia debiut Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek nie osiada na laurach i wciąż rozwija swoją karierę. Niedawno żona Radosława Majdana dołączyła do prowadzących "Dzień Dobry TVN", a w jej mediach społecznościowych pojawiają się relacje z przygotowań do kolejnych wejść na żywo. Gwiazda spotkała się z ogromną krytyką, a widzowie zarzucili jej złą dykcję. Małgorzata Rozenek zdecydowała się poprosić o pomoc specjalistę, który kompleksowo zadba o jej głos oraz oddech.

Agnieszka Kotońska od kilku lat zasiada wraz z rodziną na kanapie i w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" komentuje telewizyjną rzeczywistość. Tym razem w rozmowie z reporterką Party.pl zdecydowała się skomentować poczynania Małgorzaty Rozenek.

Trzymam za nią bardzo mocno kciuki i chcę żeby kobieta frunęła, jak najwyżej - powiedziała gwiazda TTV.

Agnieszka Kotońska zauważyła, że wiele łączy ją z Małgorzatą Rozenek. Sprawdźcie w wideo powyżej!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek u fryzjera w bamboszach i z torebkami za 17 tys. złotych. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Zobacz także
East News/TRICOLORS
Reklama
Reklama
Reklama