Agnieszka Kaczorowska trzyma w ramionach Gabrysie. Pomaga jej mała Emilka
Instagram @agakaczor
Newsy

Agnieszka Kaczorowska zaskakująco o drugiej córce: "Wolę Gabi, gdy..."

Agnieszka Kaczorowska postawiła na kolejne szczere wyznanie. Aktorka opowiedziała o swojej drugiej córce, a także stwierdziła: "ciąża to nie jest mój ulubiony stan".

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą po raz drugi. Aktorka z wielką chęcią oddaje się tematom związanym z rodziną, z ciążą, porodem czy połogiem i chętnie opowiada o własnych doświadczeniach, by inspirować i dzielić się wiedzą z innymi mamami. Ponieważ na świecie zaledwie 3 tygodnie temu pojawiła się druga córka aktorki, Agnieszka Kaczorowska postanowiła jej poświęcić swój najnowszy post na Instagramie. Tak szczera jeszcze nie była!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska poruszająco o małej Gabrysi 

Agnieszka Kaczorowska zaledwie trzy tygodnie temu po raz drugi została mamą! Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem ze szpitala, a jej mąż nawet opowiedział, jak wyglądał poród! Teraz oboje rodzice są skupieni na swojej rodzinie i dwóch córkach, które rosną jak na drożdżach. Agnieszka Kaczorowska jak każda mama obawiała się, jak jej starsza córka zareaguje na młodsze rodzeństwo, ale jak się okazało, Emilia z radością powitała siostrę w domu! Tymczasem aktorka postanowiła poświęcić nieco więcej uwadze Gabi i na swoim Instagramie napisała:

Wolę trzymać Cię w ramionach, wolę czuć Twój zapach, wolę karmić Cię, słyszeć Twój płacz, patrzeć jak śpisz, patrzeć jak czuwasz… jak poznajesz na swój sposób świat i dajesz nam poznać siebie.🥰 Wolę Gabi, gdy jesteś już tutaj - razem z nami.❤️ 

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że cieszy się, że ciąża jest już za nią:

Choć ciąża to nie jest mój ulubiony stan, głównie dlatego, że nie mogę robić wszystkiego na 150%, czyli tak jak lubię najbardziej 😉, to po prostu wiem, że ten czas był ważny i potrzebny…abym mogła Cię teraz mieć tu, przy sobie i kochać miłością wielką.❤️ I dlatego mam w sobie ogromną wdzięczność za każdy miesiąc… ten lepszy i ten gorszy. Każdy z dziewięciu, w których Ty się pięknie rozwijałaś. ❤️ - wyznaje aktorka.

Gwiazda zapewnia, że wszelki trud ciąży, ból i strach wynagradza zawsze dziecko. Podobnie zresztą tuż po porodzie mówiła Klaudia Halejcio, która także wzruszona wspominała trudy porodu. Agnieszka Kaczorowska już pożegnała złe wspomnienia:

Dziś już ta druga ciąża to również tylko wspomnienia… i wierzcie mi, że te trudne chwile szybko uciekają z pamięci, gdy w rękach trzyma się mały cud.🤱 - zakańcza swój wywód aktorka. 

Agnieszka Kaczorowska bardzo tym wzruszającym postem wzruszyła fanów, szczególnie zaś świeżo upieczone mamy, które w słowach aktorki odnalazły odbicie swoich własnych uczuć. Oczywiście co niektórzy fani wracają wciąż wspomnieniami do pamiętnego postu o "modzie na brzydotę", który mocno wstrząsnął internetem. W najnowszym wpisie o drugiej córce, Gabi, Agnieszka Kaczorowska wspomina o "trudnych chwilach" o których przecież nie mówiła swoim fanom zbyt często. Internauci pod postem jednak doceniają, że gwiazda widzi zawsze pozytywy i tylko o nich pisze. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek córki. Emilka pomaga przy składaniu 

Agnieszka Kaczorowska na chwilę wróciła wspomnieniami do drugiej ciąży i zaznaczyła, jak bardzo cieszy się, że jej druga córka jest już na świecie. Jak na razie aktorka opisuje Gabi jako bardzo spokojnego i nawet dającego rodzicom pospać malucha. 

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że drugi poród znacznie różnił się od pierwszego. Aktorka znacznie lepiej go zniosła, a podczas tego ważnego wydarzenia towarzyszył jej mąż:

To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️
W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!

Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę
Instagram/agakaczor/

Agnieszka Kaczorowska wywołała niemałe poruszenie swoim postem o "modzie na brzydotę", który zresztą wypuściła, będąc w zaawansowanej ciąży! Napisała wówczas, że zamiast skupiać się na złych stronach życia woli mówić o tych dobrych i pozytywnych. Niektórzy fani bardzo ją w tym poparli, inni mieli to za złe... Są przecież gwiazdy, jak Zosia Zborowska, które bez problemu mówią o trudach i realiach ciąży, za co fanki są zawsze bardzo wdzięczne. Agnieszka Kaczorowska wybrała inną drogę i znajduje w niej sojuszników.

Agnieszka Kaczorowska z córkami - Emilką i Garysią
Instagram /@agakaczor

 

Agnieszka Kaczorowska
agakaczor/Instagram
Newsy
Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w szczerym wyznaniu: "Jestem dla siebie ważna"
Agnieszka Kaczorowska nowym wpisem znowu podpadła fanom? Tym razem podjęła temat dbania o siebie oraz dystansowania się od tego, co w internecie.

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie prowadzi cykle, w których radzi innym kobietom, rozmawia o sprawach dla nich ważnych i potrzebnych, czerpiąc ze swojego doświadczenia. Aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy od dawna,  ale dopiero post o "modzie na brzydotę" wywołał prawdziwą burzę. Choć sprawa nieco ucichła, media już nie wracają do tematu, a Agnieszka udzieliła wywiadu , w którym wytłumaczyła, co miała na myśli, pisząc swój post, jednak jej komentarz niewiele zmienił. Teraz aktorka musi liczyć się z tym, że każde jej kolejne zdjęcie czy wypowiedziane słowa są odbierane przez pryzmat owego feralnego postu o "modzie na brzydotę".  Tak też się stało z najnowszym wyznaniem aktorki, która postanowiła opowiedzieć, o dbaniu o siebie i o tym, jak jest dla siebie ważna.  Agnieszka Kaczorowska o dbaniu o siebie "Potrafię odłożyć telefon i być po prostu „tu i teraz”" Agnieszka Kaczorowska postanowiła stworzyć nowy cykl na swoim Instagramie, w którym będzie opowiadać o tym, jak dba o siebie. Aktorka niedługo przywita na świecie swoją drugą córeczkę i w obliczu podwójnego macierzyństwa, a także hejtu, który na nią spadł, postanowiła opowiedzieć nieco o tym, jak o siebie dba  i jak dystansuje się od tego, co ma miejsce w mediach społecznościowych: Na początek o tym co w ostatnim burzliwym czasie szczególnie praktykuję… Dbam o siebie, więc potrafię się wyłączyć ze świata wirtualnego. Potrafię odłożyć telefon i być po prostu „tu i teraz” w świecie rzeczywistym. Potrafię leżeć na trawie i patrzeć w niebo. Potrafię obserwować, jestem bardzo uważna na to, co mnie otacza, słucham mojego ciała, idę za głosem serca. Potrafię dostrzegać w tym wszystkim wyjątkowość i cieszę się, że...

Agnieszka Kaczorowska na porodówce
Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Newsy
Burza pod zdjęciami Agnieszki Kaczorowskiej z porodówki! "Tak bez makijażu?"
Niektórzy internauci zaczęli uderzać w Agnieszkę Kaczorowską po tym, jak wstawiła zdjęcia z porodówki, na których pozuje bez makijażu. Pod najnowszym postem aktorki dosłownie zawrzało!

Agnieszka Kaczorowska w miniony czwartek, 29 lipca, po raz drugi została mamą. Gwiazda niedługo po narodzinach córeczki zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcia z pociechą, do których zapozowała bez makijażu. Choć aktorka tuż po porodzie wygląda przepięknie, to jednak znaleźli się też tacy, którzy postanowili skrytykować świeżo upieczoną mamę, odnosząc się przy tym do wpisu aktorki na temat "mody na brzydotę". W komentarzach pod postem rozpętała się burza. Zobaczcie o co chodzi! Zobacz także:  Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zdradził szczegóły jej porodu! Tak pomagał jej urodzić Gabrysię Fani komentują zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z porodówki: "Coś niespotykanego na tak idealnym Insta" Agnieszka Kaczorowska urodziła  drugą córeczkę. Gabrysia przyszła na świat pod koniec lipca - podobnie jak pierwsza pociecha gwiazdy, która dosłownie przed kilkoma dniami, świętowała swoje drugie urodziny . Aktorka jakiś czas temu w rozmowie z "Party" mówiła, że termin jej porodu przypadał właśnie na przełomie lipca i sierpnia. Choć ona sama spodziewała się, że Gabrysia przyjdzie na świat dopiero w sierpniu , to jednak dziewczynka postanowiła zrobić piękną niespodziankę swoim rodzicom nieco wcześniej.  Agnieszka Kaczorowska niedługo po narodzinach pociechy, opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami swoją radością z narodzin Gabrysi. Podziękowała w nim również swojemu mężowi, który dzielnie pomagał jej urodzić córeczkę .  To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga...

Agnieszka Kaczorowska z mężem
agakaczor/Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska zdradza, w czym śpi... "Nocą też chcę się czuć dobrze, dla męża"
Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Pod jej postem rozgorzała prawdziwa dyskusja! "Nic się Pani nie nauczyła".

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Aktorka w ramach swojej własnej akcji " jestem ważna dla siebie " poruszyła kwestię wyglądu w domowych pieleszach. Gwiazda zwróciła uwagę, że także w tych okolicznościach wygląd jest istotny i warto o niego zadbać nawet podczas snu! Co na to internauci? Zdania są podzielone!  Agnieszka Kaczorowska o... spaniu: "Zakładam to, w czym się sobie podobam" Agnieszka Kaczorowska od dawna odważnie mówi, że ceni swój dobry wygląd i zależy jej na tym, by bez względu na okazję wyglądać dobrze i czuć się komfortowo. Aktorka postanowiła poświęcić swój najnowszy post kwestii ubrania, w którym chodzimy w domu, czy w którym śpimy, przy okazji reklamując jedną z marek piżam. Agnieszka Kaczorowska zwróciła uwagę, że dla niej jest ważne, by zawsze czuć się ładnie, nawet jeśli jest tylko w towarzystwie swoim lub najbliższych: Nie wiem, czy pamiętacie post w zeszłym roku, o tym jak zmieniłam podejście do tego co zakładam na siebie po domu… Ponieważ #dbamosiebie i #jestemważnadlasiebie, to niezależnie od tego czy cały dzień jestem w domu, czy gdzieś wychodzę, zakładam to, na co mam ochotę, co jest adekwatne do sytuacji, ale przede wszystkim to w czym się sobie podobam - zaczyna aktorka.  Agnieszka Kaczorowska zaznacza, że ubranie, w którym dobrze się czuje, lubi nosić także w nocy, by czuć się ładnie i komfortowo. Aktorka przyznaje, że piękna piżama to także element dobrego samopoczucia podczas nocnej regeneracji, ale także pewność, że wygląda się dobrze m.in. dla swojego męża: Tak samo nocą. Dla mnie to nie jest tylko czas chowania się pod kołdrą i przespania longiem jak najdłuższego czasu pomiędzy karmieniami…😂 To czas odpoczynku, snu, regeneracji. To bardzo...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik