Agnieszka Kaczorowska pokazała jak Emilka opiekuje się Gabrysią
Instagram @agakaczor
Newsy

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek córki. Emilka pomaga przy składaniu 

"Emi nie mogłaby nie pomagać" - napisała wzruszona Agnieszka Kaczorowska. Wiemy, ile kosztuje wózek młodszej córki Agnieszki Kaczorowskiej! Nie należy do najdroższych.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca została mamą po raz drugi. Z radością dzieli się pierwszymi dniami spędzonymi z małą Gabrysią. Emilka zachwycona jest młodszą siostrą i chętnie się nią opiekuje. Dziewczynka interesuje się nie tylko niemowlakiem ale również pomaga rodzicom przy Gabrysi! Aktorka pokazała urocze nagranie, jak Emilka pomaga tacie składać wózek dla siostry. Jaki model wózka dla młodszej córki wybrała Agnieszka Kaczorowska? Znamy markę oraz model! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córek. Tak Emilka opiekuje się Gabrysią

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek córki 

Agnieszka Kaczorowska w czwartek 29 lipca ogłosiła światu, że po raz drugi została mamą! Urodziła drugą córeczkę, dla której wybrała przepiękne imię Gabrysia. Już w momencie, gdy w Dzień Matki podzieliła się faktem, jakie imię wybrała dla dziewczynki, była pewna, że Emilka i jej młodsza siostrzyczka będą tworzyły zgrany duet: 

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc 💪🏻👩‍❤️‍👩

Emilka jest starszą siostrą na medal! Zaledwie kilka dni temu, Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwszy wspólny siostrzany kadr, gdzie mała Emilka opiekowała się nowonarodzoną Gabrysią. Teraz pokazała, że dziewczynka jest zainteresowana nie tylko młodszą siostrą ale również wszystkim, co przygotowują dla niej rodzice. Co więcej bierze w tym czynny udział i chce pomagać! 

Gdy Agnieszka Kaczorowska pokazała jak Maciej Pela skręca wózek dla córki, okazało się, że pomaga mu starsza córka! 

Emi nie mogłaby nie pomagać - napisała dumna mama 

Dzięki pomocy Emilki wózek dla małej Gabrysi został skręcony znacznie szybciej. Szczęśliwy tata na pewno to potwierdzi :) Zobaczcie te urocze kadry. 

Córka Agnieszki Kaczorowskiej pomaga składać wózek dla siostry
Instagram @agakaczor

Przy okazji Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla drugiej córki. To innowacyjny model wózka dziecięcego Shom RV Elegance Stone Sand, za który trzeba zapłacić ok. 3650 zł w cenie detalicznej. Wózek ma zarówno gondolę jak i spacerówkę, więc jest wielofunkcyjny. 

Inspirujesz się wyborami gwiazd? Znajdź takie same lub podobne modele wózków dla dzieci. Wykorzystaj kod rabatowy Allegro, aby zaoszczędzić na tych kosztownych zakupach!

Wózek drugiej córki Agnieszki Kaczorowskiej
Instagram @agakaczor

Zobacz także:Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę tydzień po porodzie. To aż niewiarygodne!

Agnieszka Kaczorowska odkąd została mamą po raz drugi chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami w sieci. Mała Emilka od razu pokochała młodszą siostrę. Dumna mama dzieli się uroczymi kadrami z budującej się siostrzanej relacji w sieci. 

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie Emilki i Gabrysi
Instagram @agakaczor

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie, na którym widać jej figurę zaledwie tydzień po porodzie. Młoda mama bardzo szybko wróciła do formy! 

Wyglądasz przepięknie - komentowali fani

I nie sposób się z tym nie zgodzić. 

Agnieszka Kaczorowska na pierwszym zdjęciu z Gabrysią. Agnieszka Kaczorowska w błękitnej sukience z małą Emilką
Instagram @agakaczor
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córek. Tak Emilka opiekuje się Gabrysią 
Agnieszka Kaczorowska pokazała jak wyglądają relacje jej córeczek. Emilka jest cudowną starszą siostrą, a jej gest względem Gabrysi jest rozczulający.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca została mamą po raz drugi. Na świecie pojawiła się jej kolejna córeczka. Wraz z mężem wybrali dla niej piękne imię Gabrysia. Aktorka wraz z dzieckiem wróciła do domu, gdzie przywitał ją ukochany Maciej Pela oraz stęskniona za mamą i młodszą siostrzyczką Emilka. Aktorka pokazała właśnie pierwsze zdjęcie siostrzyczek. To jak mała Emilka opiekuje się Gabrysią rozczula.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją figurę po ciąży. Trudno uwierzyć, że niedawno urodziła Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córek Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powitali na świecie swoją druga córeczkę . Kilka miesięcy przed porodem aktorka zdecydowała się zdradzić, jakie imię wybrała dla drugiej pociechy . Dziewczynka otrzymała piękne imię Gabrysia. Dzieląc się tą informacją pokazała również urocze zdjęcie z Emilką, która pomaga mamie trzymać drewniany napis "Gabrysia" na wysokości ciążowego brzuszka. Agnieszka Kaczorowska już wówczas była pewna, że Emilkę i jej młodszą siostrzyczkę połączy piękna siostrzana więź:  #JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc 💪🏻👩‍❤️‍👩 - pisała kilka miesięcy temu na Instagramie Dziś Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się pokazać pierwsze nagranie, na którym widać, jak mała Emilka opiekuje się młodszą siostrzyczką. Młoda mama uchwyciła jak Emilka stara się pogłaskać po ręce małą Gabrysię, ledwo dosięgając ją swoją małą rączką. Dziewczynka z pewnością będzie mogła liczyć na wsparcie swojej starszej strony.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska już w domu po...

Agnieszka Kaczorowska o urodzie Gabrysi i Emilki
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska chce by córki były podobne do niej! "Pozostaje mi nadzieja" 
Córki Agnieszki Kaczorowskiej, Emilka i Gabrysia "są bardzo tatusiowe". Aktorka nie jest zadowolona, że są podobne do Macieja Peli? Dodała zaskakujący wpis.

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że jej córeczki są bardzo podobne do Macieja Peli. Młoda mama nie ukrywa, że chciałaby, żeby również po niej coś odziedziczyły. Kiedy jednak natrafiła w sieci na zdjęcie, na którym jest tylko kilka lat starsza od swojej starszej córeczki, coś w niej pękło:  Pozostaje mi nadzieja, że coś tam z mamy będą mieć.🙏 Zobaczcie nad czym rozczuliła się Agnieszka Kaczorowska.  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka opiekuje się młodszą siostrą Agnieszka Kaczorowska o urodzie córek. Do kogo są podobne? Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą po raz drugi. Druga ciąża była dla niej radosnym czasem oczekiwań na narodziny drugiej córeczki. Emilka już nie mogła doczekać się, aż zobaczy małą Gabrysię, a aktorka nie miała wątpliwości, że to będzie niezwykły siostrzany duet . Mała Emilka chętnie pomaga rodzicom w opiece nad Gabrysią i chociaż jest jeszcze za malutka, żeby zajmować się nią sama to chętnie chwyta za bujaczek, aby pobujać siostrę, a nawet pomagała tacie składać dla niej wózek .  Agnieszka Kaczorowska niedawno wspominała jak wyglądało pierwsze spotkanie Emilki i Gabrysi :  Emisia od razu dotknęła mój brzuch i powiedziała „tam nie ma Gabi”, ale przez ponad godzinę nie chciała podejść do Maluszka. Ok - nic na siłę.👌🏻 I nagle coś zaskoczyło. Podeszła, dotknęła stópek, rączek, uśmiechnęła się szczerze i zaczęła skakać ze szczęścia. Poczuła, że wreszcie jesteśmy wszyscy razem w domu.🙏 - napisała na Instagramie Młoda mama jest zakochana w swoich małych córeczkach. Przyznała, że zarówno Emilka jak i Gabrysia to córeczki tatusia, jednak gdy natrafiła na swoje zdjęcie z dzieciństwa na jednym z fanowskich profili...

Agnieszka Kaczorowska z córkami - Emilką i Garysią
Instagram /@agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka opiekuje się młodszą siostrą
To najsłodsze, co dziś zobaczycie! Emilka czule zajmuje się malutką Gabrysią, która urodziła się zaledwie kilka tygodni temu.

Agnieszka Kaczorowska podczas relacji na InstaStories opublikowała urocze nagranie ze swoimi córkami. Na krótkim filmie widać, jak Emilka czule opiekuje się Gabrysią. Okazuje się, żedziewczynka świetnie radzi sobie w roli starszej siostry. Dumna mama pokazała, co zrobiła jej starsza córka, kiedy całą rodziną wrócili z wycieczki. Ten widok Was rozczuli!  Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze nagranie z córkami Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się wóczas córeczka gwiazdy serialu "Klan", Emilka. Dziewczynka blisko miesiąc temu skończyła dwa latka, a już kilka dni po urodzinach została starszą siostrą. Drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej urodziło się pod koniec lipca br.  To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ - pisała szczęśliwa Agnieszka Kaczorowska. Kilka tygodni po narodzinach drugiej córki Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak Emilka zareagowała na młodszą siostrę. Po przyjeździe ze szpitala, pojawiło się przede wszystkim szczęście, ze widzi mamę… Po 3 dniach osobno zrodziła się tak ogromna tęsknota, że nie mogłyśmy się od siebie odkleić. I to było bardzo wzruszające.❤️ Emisia od razu dotknęła mój brzuch i powiedziała „tam nie ma Gabi”, ale przez ponad godzinę nie chciała podejść do Maluszka. Ok - nic na siłę.👌🏻 I nagle coś zaskoczyło. Podeszła, dotknęła stópek, rączek, uśmiechnęła się szczerze i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik