Agnieszka Kaczorowska w różowej sukience
Instagram @agakaczor
Newsy

Agnieszka Kaczorowska przeprasza za wpis o "modzie na brzydotę". Internauci: "Niektórzy przez to płakali" 

Agnieszka Kaczorowska jeszcze raz odniosła się do swojego kontrowersyjnego wpisu. Przeprasza, ale nie żałuje swoich słów. Jeszcze bardziej narazi się internautom?

Agnieszka Kaczorowska oburzyła fanów swoim wpisem na temat "mody na brzydotę". Aktorka poruszyła temat prezentowania piękna na Instagramie oraz złego wpływu eksponowania na nim zwyczajności i wad, które często mogą wprowadzać nastolatki w złe samopoczucie: 

(...) potem widzę wycieczkę zgarbionych nastolatek, chowających się na zdjęciach za swoimi włosami czy rękoma... bo bycie pięknym i wyjątkowym nie jest w modzie. Bo gdy wypinasz klatkę, podnosisz brodę i idziesz śmiało przed siebie, to jesteś zadufany. - pisała na Instagramie

Pełen wpis Agnieszki Kaczorowskiej wywołał skrajne opinie, a wiele osób poczuło się dotkniętymi. Aktorka postanowiła jeszcze raz odnieść się do wpisu i przeprosić tych, którzy poczuli się skrzywdzeni jej słowami: 

Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze przepraszam.

Dla internautów forma przeprosin nie jest jednak wystarczająca. Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska mocno o „modzie na brzydotę”. Wpis wywołał burzę

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska przeprasza za wpis o "brzydocie"

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że lubi "raz na jakiś czas wbić kij w mrowisko". Jednak jej ostatni wpis na temat eksponowania piękna oraz brzydoty na Instagramie mocno oburzył fanów. Zszokowani podejściem aktorki byli nie tylko internauci ale również jej koledzy i koleżanki z branży. Agnieszka Kaczorowska postanowiła odnieść się do epatowania "modą na brzydotę" na Instagramie. Podkreśliła, że jest temu przeciwna: 

Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?
Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? - pisała wówczas

Kolejne odniesienia aktorki do "zgarbionych nastolatek,chowających się na zdjęciach za swoimi włosami czy rękoma" mocno oburzyła internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. Agnieszka Kaczorowska postanowiła odnieść się do burzy, która rozpętała się pod jej wpisem i przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się skrzywdzeni jej słowami: 

Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze przepraszam. Nie taka była intencja i nie odnosił się do nikogo bezpośrednio. Natomiast jak każdy, mam prawo mieć swoją opinię i pogląd na dany temat. Niektórzy rozumieją i się zgadzają, inni nie rozumieją, jeszcze inni się nie zgadzają. I Ok. Tu stawiam kropkę.

Do tematu odniosła się również na swoim Instastories: 

Teksty kontrowersyjne często spotykają się z brakiem zrozumienia tekstu czytanego i małą wnikliwością w to, co tam jest dokładnie napisane. Użycie słowa "piękno" czy "brzydota", dla niektórych od razu jest określeniem wyglądu zewnętrznego. Nie ma tam nic o wyglądzie zewnętrznym. Tak jak napisałam piękno jest pojęciem względnym, brzydota również. 

Te przeprosiny jednak nie są dla internautów wystarczające. Co więcej, twierdzą, że tekst Agnieszki Kaczorowskiej był nie przemyślany i krzywdzący, dla osób zmagających się z depresją: 

- Są osoby, które popłakały się czytając Twój post. To np. osoby mierzące się z depresją. Wkładanie kija w mrowisko jest fajne. Wymiana poglądów, opinii. Ale wkładanie kija w mrowisko treścią, która KRZYWDZI osoby nie jest OK.
- Typowe non-apology: jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam XDDD aha
- Intencją było "włożenie kija w mrowisko", warto czasami pomyśleć x razy zanim się coś opublikuje, bo słowa ranią często mocniej niż czyny 🤦🏻‍♀️ - pisali w sieci

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szykuje pokoik dla drugiej córki. Dlaczego chce by Emilka spała oddzielnie?

Zofia Zborowska o wpisie Agnieszki Kaczorowskiej na temat "mody na brzydotę" 

Internauci sugerują, że wpis Agnieszki Kaczorowskiej jest skierowany do Zofii Zborowskiej, która od wielu lat pokazuje się na swoim profilu naturalnie i przekonuje, że nie zawsze jesteśmy doskonali, co nie oznacza, że nie jesteśmy wystarczająco piękni. Zofia Zborowska kolejny raz podjęła temat samoakceptacji niedługo po tym, jak jeden z internautów zarzucił jej, że zaczęła doceniać naturalność dopiero po zajściu w ciążę. Aktorka postanowiła opublikować wówczas serię zdjęć, przypominających co publikowała na przestrzeni lat. Podkreśliła, że oprócz zdjęć z sesji i planów zdjęciowych pokazywała również mnóstwo tych śmiesznych a także dalekich od ideałów Instagramowego piękna. Nic dziwnego, że internauci połączyli tę zbieżność w publikowanych postach zarówno przez Zofię Zborowską i Agnieszkę Kaczorowską i zapytali tę pierwszą o zdanie: 

Masowo wysyłacie mi post @agakaczor z pytaniem co ja na to. Powiem Wam, że cholernie trudno się to czyta, i mimo że część z Was uważa, że ten post jest wymierzony we mnie, to ja tego tak nie odbieram. Ten post jest wymierzony w samą Agę :( Nie wyobrażam sobie presji pod jaką ona żyje. Ale jedno jest pewne, jest absolutnie WYSTARCZAJĄCĄ, piękną i wspaniałą dziewczyną 

A wy co sądzicie o tej aferze? 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szczerze o rozwodzie rodziców i swoim dzieciństwie: "Tak się potoczyło życie"

Zofia Zborowska komentuje post Agnieszki Kaczorowskiej o
Instagram @zborowskazofia, East News

Agnieszka Kaczorowska przeprosiła za swój kontrowersyjny wpis na temat "mody na brzydotę". Sugeruje jednak, że internauci nie zrozumieli jej intencji i przypisali sobie wygodne znaczenie do jej słów. Internauci nie są zadowoleni z przeprosin aktorki, twierdząc że napisała je na siłę, a wbijanie "kija w mrowisko" w sprawy, które dla wielu ludzi są krzywdzące nie jest ok. Zgadzacie się z tą opinią czy uważacie, że afera jest rozdmuchana? 

Agnieszka Kaczorowska, portret z Instagrama
Instagram/agakaczor/
Agnieszka Kaczorowska, portret z Instagrama
Instagram/agakaczor/

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
East News
Newsy
Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Aktorka wywołała prawdziwą burzę w sieci! 
Agnieszka Kaczorowska wywołała ogromne kontrowersje swoim wpisem o "modzie na brzydotę". Jej wpis skomentowały inne gwiazdy!

Gwiazdy opublikowały poruszające komentarze pod kontrowersyjnym wpisem Agnieszki Kaczorowskiej. Do zaskakujących słów gwiazdy "Klanu" odniosła się m.in. Iwona Cichosz, którą widzowie z pewnością doskonale pamiętają m.in. z "Tańca z Gwiazdami" oraz aktorka Julia Wróblewska. Do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej odniosła się również jej koleżanka z "Klanu" Kaja Paschalska! Sprawdźcie, co gwiazdy napisały w sieci!  Zszokowane gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska w miniony weekend opublikowała na Instagramie wpis, którzy zszokował internautów i wywołał w sieci prawdziwą burzę. Aktorka, która już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, w swoim najnowszym wpisie stwierdziła, że zapanowała "moda na brzydotę". (...) obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive- napisała na Instagramie. W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania- dodała. Agnieszka Kaczorowska nie napisała, kogo ma na myśli, ale część internautów sugerowała, że wpis może dotyczyć Zofii Zborowskiej, która nie boi się pokazywać bez makijażu i filtra upiększającego na Instagramie.  Wpis Agnieszki Kaczorowskiej wywołał ogromne kontrowersje, a sama aktorka postanowiła przeprosić każdego, kto poczuł się urażony- aktorka podkreśliła jednak, że ma prawo do swojej opinii na dany temat. Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze...

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła Baby Shower
Instagram/agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska przerwała ciszę po głośnym poście. "Dałam sobie kilka dni totalnego wyciszenia"
Agnieszka Kaczorowska nagrała relację w której zwraca się do internautów. Kto wspierał ją w trudnych chwilach po wpisie o "modzie na brzydotę"?

Agnieszka Kaczorowska podczas relacji na InstaStories zdradziła, dlaczego w ostatnich dniach ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Aktorka z serialu "Klan" blisko tydzień temu opublikowała wpis, który wywołał prawdziwą burzę w sieci. Internauci i wiele gwiazd oburzyły słowa Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Pod wpisem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, a sama Agnieszka Kaczorowska ograniczyła relacjonowanie swojego życia na Instagramie. Teraz gwiazda przerwała milczenie! Zobacz także:  Gwiazdy komentują wpis Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Aktorka wywołała prawdziwą burzę w sieci!  Agnieszka Kaczorowska zwróciła się do swoich fanów Agnieszka Kaczorowska w miniony weekend opublikowała na Instagramie głośny już wpis o "modzie na brzydotę". Gwiazda serialu "Klan" napisała, że według niej, zapanowała moda na "przeciwstawienie się instagramowemu pięknu". Agnieszka Kaczorowska zastanawiała się, dlaczego ludzie pokazują swoje wady zamiast skupiać się na swojej sile.  Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? Nie rozumiem tego... ale rozumieć nie muszę. Tylko potem widzę wycieczkę zgarbionych nastolatek, chowających się na zdjęciach za swoimi włosami czy rękoma... bo bycie pięknym i wyjątkowym nie jest w modzie. Bo gdy wypinasz klatkę, podnosisz brodę i idziesz śmiało przed siebie, to jesteś zadufany. Bycie normalnym i fajnym oznacza bycie zwykłym, nieinteresującym, a przede wszystkim nierzucającym się w oczy?- napisała na Instagramie.           Wyświetl ten post...

Agnieszka Kaczorowska w białej bluzce
Pawel Kibitlewski/ONS
Newsy
Agnieszka Kaczorowska teraz pisze o "pięknie". I znów wywołała lawinę komentarzy
Wyznanie gwiazdy serialu "Klan" znów wywoła burzę w sieci? "Mówię o sobie pięknie" wyznała Agnieszka Kaczorowska. Sprawdźcie, co jeszcze napisała!

Agnieszka Kaczorowska w najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie znów poruszyła temat "piękna". Gwiazda "Klanu" pokazała w sieci nowe zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i opublikowała wpis, w którym zwraca uwagę na słowa, jakie wypowiadamy mówiąc o sobie. Agnieszka Kaczorowska przyznała, że jakiś czas temu pracowała nad tym, żeby m.in. zamiast określenia "nijaka" mówić "wyjątkowa". Sprawdźcie, co dokładnie napisała i jak na jej wpis zareagowali internauci! Internauci komentują nowy wpis Agnieszki Kaczorowskiej Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska wywołała prawdziwą burzę w sieci. Po tym, jak gwiazda serialu "Klan" opublikowała na Instagramie wpis o "modzie na brzydotę" , zawrzało. Pod wpisem aktorki i tancerki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy - oburzenia nie ukrywały również niektóre gwiazdy. Agnieszka Kaczorowska przeprosiła tych, którzy poczuli się urażeni jej słowami, ale później podczas rozmowy z mediami broniła wpisu o "brzydocie".  Teraz Agnieszka Kaczorowska, która już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, opublikowala nowy wpis w którym porusza temat "piękna". Mówię o sobie pięknie. #dbamosiebie #jestemważnadlasiebie Każde wypowiadane przez nas słowo czy to na głos czy tylko w myślach ma ogromną moc i wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego wsłuchuję się w słowa, które mówią o mnie… te w mojej głowie, te gdy rozmawiam z ludźmi, te gdy o sobie piszę - zaczęła swój wpis Agnieszka Kaczorowska.  W dalszej części wpisu gwiazda zdradza, co postanowiła zmienić. Jakiś czas temu pracowałam nad tym, aby zamienić: 👉🏻 „bebzol” na „brzuch” 👉🏻 „pazury”...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik