Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Znamy płeć! Zobacz urocze zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Agnieszka Kaczorowska została mamą! Aktorka właśnie pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie i pokazała przy tym piękne zdjęcia ze szpitala. Dziecko 27-latki przyszło na świat dwa dni temu, jednak młoda mama nie chciała od razu dzielić się informacją ze światem.

Czy Agnieszka urodziła córkę tak jak mówiła wcześniej? Jak ma na imię pociecha gwiazdy? Przeczytajcie, co więcej wiemy na ten temat i zobaczcie piękne fotografie! 

Agnieszka Kaczorowska urodziła 

Agnieszka Kaczorowska o ciąży swoich fanów i media poinformowała na początku 2019 roku. Aktorka za mąż wyszła latem zeszłego roku. Małżonkowie postanowili nie czekać z założeniem rodziny i niespełna rok po ślubie właśnie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Agnieszka urodziła córkę 26 lipca 2019 roku! Choć poród odbył się po terminie wszystko zakończyło się pomyślnie! 

Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️❤️ #Pelakowelove - zaczęła Agnieszka na Instagramie. - Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi no i Maciek bez Ciebie nie dałybyśmy rady ! ❤️

Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się na profesjonalną sesję zdjęciową w szpitalu. Fotografiami pochwalili się na Instagramie. Niestety Agnieszka i Maciek nie pokazali twarzy córki. Nie wiemy też, jak na imię ma dziewczynka, ale mamy nadzieję, że gwiazdy nie będą robić z tego tajemnicy!

Agnieszce i Maćkowi gratulujemy i życzymy jak najwięcej przespanych nocy. Zobaczcie zdjęcia całej trójki! 

Agnieszka i Maciek zostali rodzicami

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09