Agnieszka Kaczorowska z mężem
TYLKO U NAS

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła nam termin porodu. Czy już spakowała torbę do szpitala?

Agnieszka Kaczorowska-Pela czeka na swoją drugą córkę, Gabrysię. Jak doświadczona mama przygotowuje się do porodu? Czy skończyła urządzać pokoik dla maleństwa?

Poród Agnieszki Kaczorowskiej-Peli zbliża się wielkimi krokami. Aktorka i tancerka tym razem nie spieszy się z pakowaniem torby do szpitala. Jest już doświadczoną matką, dlatego nie panikuje. 

Dwa lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik, ciuszki wyprane i wyprasowane, wszystkie elementy wyprawki gotowe i oczekujące…😂 Nawet fotelik już jeździł w aucie! 😂 Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.😂 Także Gabi, nie spiesz się, bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.💪🏻💪🏻💪🏻” - pisała ostatnio na Instagramie.

A na kiedy ma wyznaczony termin porodu? Kiedy usłyszymy, że Agnieszka Kaczorowska urodziła swoją drugą córeczkę? Zobaczcie, co powiedziała nam sama aktorka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska gotowa na narodziny drugiej córki. "Próba generalna przed porodem"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Na kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela ma wyznaczony termin porodu?

Termin narodzin drugiej córki ma wyznaczony na przełom lipca i sierpnia. Co ciekawe, jej pierwszą córkę Emilkę Agnieszka Kaczorowska urodziła 26 lipca dwa lata temu. Dziewczynki będą więc miały w podobnym terminie urodziny.

Sama Agnieszka Kaczorowska uważa, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat na początku sierpnia. 

Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie” - powiedziała Kaczorowska Party.pl.

Kaczorowska twierdzi, że szykowanie wyprawki przy drugim dziecku jest znacznie łatwiejsze. Razem z mężem Maciejem Pelą właśnie kończą też urządzać pokoik dla Gabrysi. Przyklejają obrazki na ścianie z roślinami i ze zwierzątkami z dżunglii. Chcą, by pokoje dziewczynek różniły się od siebie: i pod względem kolorów, i wystroju.

W rozmowie z Party.pl. Agnieszka zaznacza, że na dwa tygodnie przed porodem nie wszystkie mebelki u Gabrysi są skręcone.

„Jakby co to jedno łóżeczko skręciliśmy. Będzie stało na dole w salonie. Gdyby maluch przeszedł na świat wcześniej… będzie miał gdzie spać” - śmieje się Agnieszka.

 

Mąż Kaczorowskiej, Maciej Pela też czeka na poród

Na wiadomość, że Agnieszka urodziła czeka też dumny tatuś i ukochany aktorki, Maciej Pela. Agnieszka Kaczorowska i Maciej spotykali się od czterech lat. Poznali się w szkole tańca, której właścicielką była Agnieszka. Maciej był tam instruktorem hip-hopu. Kiedy postanowili być razem, oboje byli w związkach. Musieli rozstać się ze swoimi partnerami. Jednak ich uczucie było tak silne, że bardzo szybko postanowili założyć rodzinę. Ślub wzięli 7 września 2018 roku. Niecały rok później na świecie powitali swoją pierwszą córkę Emilkę.

Maciej Pela napisał niedawno wzruszające słowa na temat miłości do swojej żony:

"3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka pielęgnując w sobie największą z wartości - rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maciek Pela (@maciek.pela)

 

Teraz ich rodzina znów się powiększy. A my życzymy im dużo spokoju przed porodem i cierpliwości po nim. Dwójka dzieci bywa prawdziwym wyzwaniem.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska odmawia internautom prawa do "zmęczenia"? Kolejna burza w sieci

Agnieszka Kaczorowska jedzie do szpitala?! "Jest gotowość". Będzie rodzić przy muzyce!
agakaczor, Instagram
Newsy
Lada moment usłyszymy, że Agnieszka Kaczorowska urodziła? Jest spakowana do szpitala!
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela niebawem powitają na świecie swoją drugą córeczkę. "Czekamy" - napisała aktorka. Zdradziła, jak będzie wyglądał poród.

Agnieszka Kaczorowska zaledwie dwa dni temu świętowała wyjątkowy dzień - urodziny swojej pierwszej córeczki Emilki, która skończyła dwa latka, a już za chwilę będzie miała kolejne powody do radości. Rodzina słynnej aktorki już zaczęła odliczanie, bo poród Gabrysi zaplanowany jest na przełom lipca i sierpnia! Czy to już? Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie wpis, który nie pozostawił jej fanom żadnych wątpliwości. Gwiazda zdradziła szczegóły! Agnieszka Kaczorowska gotowa na poród Ostatnie miesiące w domu Agnieszki Kaczorowskiej były naprawdę intensywne. Gwiazda wraz ze swoim mężem przygotowywała pokój dla Gabrysi , zrobiła "próbę generalną przed porodem" , zostawiając Emilię na cały dzień z babcią, skompletowała wyprawkę, a nawet zrobiła sobie paznokcie do porodu , którego termin został wyznaczony na przełom lipca i sierpnia.  Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie” - powiedziała Agnieszka Kaczorowska magazynowi "Party". Czyżby jednak Gabrysia już nie mogła doczekać się przyjścia na świat i zaskoczyła swoich rodziców? Aktorka, która 26 lipca świętowała 2. urodziny swojej córeczki Emilki, przyznała, że przy drugiej ciąży jest już o wiele spokojniejsza. Gwiazda właśnie zdradziła, że... jej torba do szpitala jest już spakowana! Uff… Torba do szpitala spakowana. Jest gotowość.👌🏻 Czekamy… 💪🏻 - napisała w najnowszym poście. Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z internautkami tym, co znalazło się w jej niezbędniku. "Oczywiście wszystkie pakujemy torbę zgodnie z...

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska szykuje pokoik dla drugiej córki. Dlaczego chce by Emilka spała oddzielnie? 
Agnieszka Kaczorowska robi remont w rodzinnym domu. Jak będzie wyglądał pokój jej drugiej córki? Dlaczego Emilka nie będzie miała w pokoju z siostrą?

Już niedługo na świecie pojawi się druga córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.  Aktorka zostanie mamą po raz drugi już w wakacje. Teraz zajęła się ostatnimi przygotowania remontowymi w rodzinnym domu. Gwiazda „Klanu” przygotowuje pokoik dla drugiej córeczki oraz kończy malować i sprzątać garaż. Chce, by zmieścił się w nim większy rodzinny samochód. Niedawno na Instagramie napisała: (...) Przygotowujemy przestrzeń do mini remontu... bo trzeba pozmieniać kilka drobnych rzeczy przed przyjściem na świat kolejnej królewny. Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z pięknej sesji ciążowej. Aktorka ma już bardzo duży brzuszek! Jak będzie wyglądał pokój drugiej córki Agnieszki Kaczorowskiej? Agnieszka Kaczorowska-Pela na razie nie chce, by jej córeczki mieszkały razem w jednej sypialni. Dlatego przerabia gabinet na drugi pokój dziecięcy, by dzieci nie budziły się wzajemnie w nocy. Dopóki dziewczynki nie będą przesypiały całych nocy, chcę by spały oddzielnie. Żeby się nie budziły nawzajem. Na razie razem z mężem robimy niewielki remont. Chcemy, kilka rzeczy pozmieniać. Większość spraw mamy już gotowych. Łóżeczko i komoda czekają gotowe na nasze dziecko. Większość ciuszków mam jeszcze po Emilce, kilka dokupiłam. Jak będzie wyglądał wymarzony pokój dla drugiej córeczki Agnieszki Kaczorowskiej?  Czy czegoś nam jeszcze brakuje? Ozdób i dekoracji. Chcę, by pokój młodszej córeczki był zupełnie inny niż Emilki, która wybrała dla siebie róż i szarość z białymi drewnianymi elementami. W pokoju starszej córki królują też zwierzęta leśne. A u młodszej? Będzie więcej zieleni, ponieważ dekoracje mają nawiązywać tematem do… dżungli. A potem? Tuż przed...

Agnieszka Kaczorowska szykuje się na narodziny dziecka
Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Newsy
Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do porodu. Zadbała o pewien istotny dla niej szczegół!
Agnieszka Kaczorowska lada chwila zostanie mamą po raz drugi. Gwiazda wszystko perfekcyjnie zaplanowała i nie zapomniała również o tym, aby dobrze czuć się podczas tego wydarzenia!

Agnieszka Kaczorowska w miniony piątek świętowała swoje 29. urodziny. To oczywiście był piękny dzień dla gwiazdy, jednak za chwilę czeka ją jeszcze jedno ważne wydarzenie - narodziny drugiej córeczki. To już naprawdę ostatnie dni przed porodem, dlatego gwiazda skrupulatnie przygotowuje się na ten moment. Aktorka zadbała również o to, aby tego dnia czuć się i wyglądać fantastycznie! Zobaczcie, co takiego zrobiła.  Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska na wideo sprzed lat! Czy chciałaby, żeby to samo robiły jej córki? Agnieszka Kaczorowska o swoich przygotowaniach do porodu Kiedy dowiemy się, że Agnieszka Kaczorowska urodziła ? Zapewne lada chwila, bo jak udało się dowiedzieć magazynowi "Party", aktorka ma wyznaczony termin porodu na przełom lipca i sierpnia . To oznacza, że maluszek może przyjść już na świat w każdej chwili. Sama aktorka ma jednak przeczucie, że poród nastąpi raczej na początku sierpnia.  - Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie - powiedziała Agnieszka Kaczorowska Party           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝑨𝒈𝒏𝒊𝒆𝒔𝒛𝒌𝒂 𝑲𝒂𝒄𝒛𝒐𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂-𝑷𝒆𝒍𝒂 (@agakaczor) Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowe zdjęcie, ale fani patrzą tylko na jeden szczegół!   Nie zmienia to jednak faktu, że aktorka jest już...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik