Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym  w restauracji
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
https://www.instagram.com/marek_podolczynski/
1/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
https://www.instagram.com/marek_podolczynski/

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub 7 września w malowniczej Toskanii. Para jest ze sobą od końca 2017 roku, a zaręczyła się w kwietniu 2018. Nie da się ukryć, że Agnieszka i Maciej nie tracili czasu i szybko zdecydowali się wprowadzić swój związek w kolejne etapy. Z tego względu podejrzewano nawet, że Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Jaka jest prawda i dlaczego para zdecydowała się tak szybko wziąć ślub? Już to wiemy! Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Mamy zdjęcia DWÓCH sukni ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej! Kto je zaprojektował?

2/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

Jeśli ktokolwiek myśli, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela podjęli decyzję o szybkim ślubie ze względu na ciążę, to jest w błędzie! Para wyjawiła bowiem w rozmowie z serwisem Plejada.pl prawdziwą przyczynę swojej decyzji. Okazuje się, że Agnieszka i Maciej... po prostu bardzo się kochają i uznali, że nie ma na co czekać!

 

Całe życie się zastanawiałam, skąd będę wiedziała, że to będzie ten, za którego chcę wyjść za mąż. Teraz wiem, że to się po prostu czuje. Jeśli to jest taki strzał, jak w naszym przypadku, to nie ma na co czekać. My od początku wiedzieliśmy. Dlatego z niczym nie czekaliśmy. Maciek nie czekał z zaręczynami. A potem stwierdziliśmy, że jak są zaręczyny to będzie ślub. Od początku wiedzieliśmy, że mamy podobny pomysł na tę uroczystość. Zaczęliśmy to, jak każdy inny projekt, realizować punkt po punkcie - wyznała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą.

 

Zobacz: Izabela Janachowska o ślubie Kaczorowskiej "Ostatnio w jej figurze dobrze się dzieje..." 

3/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

Co ciekawe, mąż Agnieszki Kaczorowskiej przyznał, że u niego szybkie tempo w związkach jest rodzinne! A co najważniejsze - nie szkodzi relacji, wręcz przeciwnie. 

Wszystko zadziało się bardzo szybko, ale u mnie to chyba rodzinne, bo mój dziadek miał dokładnie to samo. Z babcią wzięli ślub po czterech miesiącach znajomości i są bardzo szczęśliwi do dziś, mając 56-letni staż małżeński. Babcia pracowała w barze i dziadek czaił się przez dwa miesiące, bo nie wiedział, jakie ma nogi. (śmiech) Jak je w końcu zobaczył, to się oświadczył z marszu - wyznał Maciej Pela.

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na pięknych zdjęciach… ślubnego fotografa! Fani pytają „czy już po ślubie”? 

4/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się wziąć cichy ślub w gronie najbliższych - rodziny i przyjaciół, z dala od paparazzi. 

Zobacz: Ach te śluby! Marta Kaczyńska i Agnieszka Kaczorowska na okładce "Flesza"

5/5
Agnieszka Kaczorowska z narzeczonym  w restauracji

Myślicie, że szybkie tempo jest dobre dla związku?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska już wybrała suknię ślubną! Wiemy, kto ją zaprojektował

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska