Polskie WAGs Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka w ciąży Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka, ślub Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka w ciąży Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka
Polskie WAGs
Instagram
1/5
Polskie WAGs
Instagram

Baby Boom w showbiznesie trwa, ale nie tylko. Żony polskich piłkarzy z kadry narodowej też nie chcą zwlekać z macierzyństwem. Żona Artura Jędrzejczyka - Agnieszka, niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zostanie mamą. 

 

Agnieszka Jędrzejczyk ujawniła, że razem z mężem spodziewają się córeczki. 

 

Artur i Agnieszka są małżeństwem od 3,5 roku. Pobrali się w grudniu 2014 roku. Obrońca reprezentacji Polski i i Legii obecnie przebywa w Rosji na Mundialu i pewnie tęskni za swoimi dziewczynami, które sa w Polsce. Może za to wymienić się doświadczeniami z Wojciechem Szczęsnym, który podobnie jak on niebawem zostanie tatą. 

 

A Agnieszka na Instagramie pochwaliła się już zaokrąglonym brzuszkiem. Zobaczcie jak pięknie wygląda w ciąży na następnej stronie. Dalej dowiecie się też jak nietypowo wyglądał ślub pary.

 

Zobacz także: Maciej Rybus zdradza, czy jego żona Rosjanka będzie kibicować Polsce w czasie mundialu! Zdziwicie się!

2/5
Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka w ciąży
Instagram

Nie mogę się Ciebie doczekać moja księżniczko - napisała Agnieszka Jędrzejczyk pod tym zdjęciem. 

 

Agnieszka Jędrzejczyk nie jest medialną partnerką piłkarza, ale wielu uważa, że jest śliczna i wyróżnia się oryginalną urodą na tle innych WAGs.

 

Jak wyglądał ślub Artura i Agnieszki? Był dość nietypowy!

 

Zobacz: Tych polskich WAGs jeszcze nie znacie! Zobacz partnerkę Piszczka, Pazdana, Linetty'ego i innych! ZDJĘCIA

3/5
Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka, ślub
Instagram

Para pobrała się w rodzinnej Dębicy. 27-letni wtedy obrońca zwany pieszczotliwie "Jędza" nie odwołał ceremonii ślubu mimo tego, że kilka tygodni wcześniej zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Do ślubu szedł o kulach.

- Zmienię stan cywilny, niczego nie odwołuję! (śmiech) Zastanawiam się tylko, w czym będę tańcował na weselu?! Na szczęście nie będę miał gipsu, a stabilizator. Nawet i o kulach, ale ten pierw­szy ta­niec musi być. We­se­la nie od­wo­łu­ję, go­ście zo­sta­li już po­wiado­mie­ni. Za­pro­si­łem około 200 osób. Nie z ta­ki­mi ura­za­mi lu­dzie do ślubu szli. Najwyżej później to oni będą się bawili, a ja będę oglądał. Trzymajcie się! - powiedział Jędrzejczyk w  Łączy Nas Piłka.

4/5
Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka w ciąży
Instagram

Po kilku latach para spodziewa się córeczki. Dlaczego dopiero teraz?

Po ślubie Jędrzejczyk był zawodnikiem FK Krasnodar. Agnieszka nie mieszkała z nim na stałe w Rosji.

Moja żona Agnieszka została w Dębicy, bo nie było sensu, abyśmy wtedy razem mieszkali. Ciągle byłem zły, nerwowy - przyznał Jędrzejczyk w rozmowie z nowiny24.pl. Dlatego z chęcią wrócił na początku 2016 r. do Polski i związał się z Legią Warszawa.

5/5
Agnieszka Jędrzejczyk żona Artura Jędrzejczyka
Instagram

Na zdjęciach Artur i Agnieszka wydają się bardzo szczęśliwą i dobraną parą.