Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Na nagraniach często pokazuje swój dom! Luksus?

Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News

Przez okres pandemii koronawirusa, Agnieszka Chylińska zaangażowała się w internetowe czytanie bajek. Regularnie nagrywa filmiki, które umieszcza na swoim oficjalnym Instagramie. Przy okazji lektury edukacyjnych opowieści, artystka pokazała wnętrza swojego domu. Jak wygląda? Wystrój może zaskakiwać.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska podzieliła się swoją dramatyczną historią: "Macierzyństwo solidnie mi dokopało!"

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Instagramowe filmiki piosenkarki są idealną okazją, aby fani mogli zobaczyć pomieszczenia w domu ich ulubionej wokalistki. Każdy pokój urządzony jest w innym stylu. Klimatyczny design potęgują gliniane czajniki, książki i porcelanowe figurki. Jednakże największą uwagę przykuwają ornamenty i obrazy sakralne na ścianach.

Instagram

W pokoju stoi również duża biblioteczka z książkami i drewniane łóżko. Nie zabrakło zestawu malarskiego – farb i pędzli. Na jednej ze ścian widnieją kolorowe malowidła, wykonane najprawdopodobniej przez dzieci.

Warto wspomnieć, że wokalistka jest fanką pamiątkowych zdjęć, opatrzonych w ozdobne ramki. Jedną z fotografii pokazała w dniu swoich urodzin:

Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami - pisała.

Do urodzinowego wpisu, Agnieszka dołączyła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Czarno-biała fotografia została umieszczona w eleganckiej, okrągłej ramce. Widać, że wokalistka lubi wracać do przeszłości i dawnych domowych klimatów.

Instagram

Mieszkanie piosenkarki możemy podpatrzeć, oglądając jej Instagramowe filmy.

Jak Wam się podoba? 

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59