Przez okres pandemii koronawirusa, Agnieszka Chylińska zaangażowała się w internetowe czytanie bajek. Regularnie nagrywa filmiki, które umieszcza na swoim oficjalnym Instagramie. Przy okazji lektury edukacyjnych opowieści, artystka pokazała wnętrza swojego domu. Jak wygląda? Wystrój może zaskakiwać.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Chylińska podzieliła się swoją dramatyczną historią: "Macierzyństwo solidnie mi dokopało!"

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Instagramowe filmiki piosenkarki są idealną okazją, aby fani mogli zobaczyć pomieszczenia w domu ich ulubionej wokalistki. Każdy pokój urządzony jest w innym stylu. Klimatyczny design potęgują gliniane czajniki, książki i porcelanowe figurki. Jednakże największą uwagę przykuwają ornamenty i obrazy sakralne na ścianach.

Instagram

W pokoju stoi również duża biblioteczka z książkami i drewniane łóżko. Nie zabrakło zestawu malarskiego – farb i pędzli. Na jednej ze ścian widnieją kolorowe malowidła, wykonane najprawdopodobniej przez dzieci.

Warto wspomnieć, że wokalistka jest fanką pamiątkowych zdjęć, opatrzonych w ozdobne ramki. Jedną z fotografii pokazała w dniu swoich urodzin:

Zobacz także

Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami - pisała.

Do urodzinowego wpisu, Agnieszka dołączyła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Czarno-biała fotografia została umieszczona w eleganckiej, okrągłej ramce. Widać, że wokalistka lubi wracać do przeszłości i dawnych domowych klimatów.

Instagram

Mieszkanie piosenkarki możemy podpatrzeć, oglądając jej Instagramowe filmy.

Jak Wam się podoba?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama