Joanna Jabłczyńska w niebieskiej sukience

Agent, odcinek 6. Z programu odpadła Eva Halina Rich! Kto jest agentem?

Joanna Jabłczyńska w niebieskiej sukience

Agent, odcinek 6. Kto odpadł z programu? Kto jest agentem? Wszystkiego dowiecie się z naszej relacji na żywo na Party.pl. Przypomnijmy,  że w piątym odcinku z programem pożegnał się Maciek Sieradzky - jeden z najzabawniejszych uczestników tej edycji... Kto odpadł we wtorek w szóstym odcinku? W szóstym odcinku odpadła Eva Halina Rich. 

Pierwsze zadanie: mapa i dotarcie do campingu

Uczestnicy musieli dojechać na camping, ale najpierw musieli ułożyć mapę z puzzli - zajęło im to niecałe 15 minut. Problem był w tym, że uczestnicy musieli wybrać jeden z trzech campingów. W końcu wybrali czerwony. Okazało się, że w tym zadaniu rządziły głównie panie! Zadanie nie było takie proste - uczestnicy pomylili trasę! Czy ktoś specjalnie pokierował samochód w złym kierunku?

 

W graczach pokazuje się coraz więcej emocji. Tomek Oświeciński twierdził, że to Hubert Urbański jest agentem... A Hubert stwierdził, że agentem jest właśnie Tomek! Dziewczyny zaczęły się kłócić w samochodzie. Niestety uczestnikom programu nie udało się wykonać zadania. Spędzili cztery godziny na słońcu i... nic. Nie znaleźli campingu.

Drugie zadanie: kluczyk czy immunitet?

Uczestnicy Agenta w drugim zadaniu mogli wygrać immunitet lub kluczyk.  Asia Jabłczyńska jako pierwsza chwyciła kluczyk! Druga poszła Eva Halina Rich - wzięła immunitet. Monika Mrozowska wzięła kluczyk. Dominika Tajner również wzięła kluczyk. Hubert Urbański wziął kluczyk. Sylwia Szostak również wzięła kluczyk! Czy ktoś weźmie immunitet? Tomek Oświeciński także chwycił za kluczyk... Królikowski także, mimo że Tamara była pewna, że weźmie immunitet. A teraz czas na Tamarę. Tamara jako ostatnia wzięła kluczyk jak wszyscy inni zawodnicy!

Trzecie zadanie: poszukiwacze złota

Zawodnicy musieli znaleźć złoto! Znalezienie kawałków złota wcale nie było takie proste. W dodatku przez przypadek jedna tacka odpłynęła... Ups! Kto był tego winien? Niestety uczestnicy programu znaleźli za mało bryłek i musieli kupić od Kingi Rusin dziewięć bryłek, żeby odlać kluczyk. 

Kto występuje w programie "Agent"? Kto jest agentem?

W programie "Agent" zostało kilkanaście gwiazd:  aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, prezenter Hubert Urbański, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i rozwoju osobistego Dominika Tajner-Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, modelka i bohaterka "Żon Hollywood" Eva Halina Rich, blogerka Tamara Gonzalez Perea - "Macademian Girl", modelka fitness, trenerka personalna Sylwia Szostak oraz kulturysta i trener Tomasz Oświeciński. Z programem pożegnali się: Michał Szpak, Kamila Szczawińska, Maciek Sieradzky, Rafał Maślak i Vienio. Program jest bardzo nieprzewidywalny, ponieważ  w pierwszym odcinku odpadł Antek Królikowski, po czym... do programu wrócił!

 

Kinga Rusin promuje program "Agent".

Kinga Rusin
ONS

W ostatnim odcinku z Agentem pożegnał się Maciek Sieradzky.

Maciej Sieradzky na urodzinach K MAG

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47