Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala Agata Młynarska o chorobie Agata Młynarska dziękuje za wsparcie ze szpitala Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala
Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala
1/4
Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala

 

Jak czuje się Agata Młynarska? Dziennikarka zaledwie wczoraj zamieściła poruszający wpis ze szpitala, informując, że lekarze walczyli o jej życie. Przypomnijmy - gwiazda cierpi na nieswoiste zapalenia jelit:

 

Nauczyłam się już żyć ze swoim problemem nieswoistego zapalenia jelit. Wiem, że to nie jest coś, z czym można dyskutować, jestem pod stałą kontrolą lekarską (…). W momentach pogorszenia wyhamowuję i wtedy wszyscy wiedzą, że pracuję z domu. Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Na żywo". 

 

Fani bardzo martwią się o zdrowie Agaty, dlatego mocno wspierają gwiazdę i dodają jej otuchy w komentarzach. Co w swoim nowym poście napisała prezenterka?

 

Zobacz: Przyczyny i objawy drażliwości jelit

 

2/4
Agata Młynarska o chorobie

 

Wczorajszy wpis Agaty Młynarskiej zaniepokoił wszystkich. Gwiazda walczyła o swoje życie:

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. - pisała. 

Jak czuje się teraz? 

 

Zobacz: Objawy raka jelita grubego

3/4
Agata Młynarska dziękuje za wsparcie ze szpitala

 

Jest lepiej! Agata Młynarska podziękowała wszystkim za wsparcie i miłe komentarze:

DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na fb , instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście - tłumaczy dziennikarka

Czy w związku z chorobą Agata będzie musiała zmienić swoje zawodowe plany? 

 

4/4
Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala

 

Przypomnijmy - niedawno Agata Młynarska przeszła do stacji TVN Style. Jesienią poprowadzi program „Ex-tra zmiana”, w którym zobaczymy kobiety w trakcie rozwodu i tuż po nim. Dziennikarka będzie mieć też wpływ na rozwój nowych projektów telewizyjnych i biznesowych. Wcześniej pracowała jako dyrektor rozwoju kanału TLC. 

 

Zobacz: Agata Młynarska wydała za mąż swoją córkę! Jak wam się podoba suknia ślubna Sylwii?

 

Więcej na temat Agata Młynarska