Agata Młynarska o chorobie Agata Młynarska o chorobie Agata Młynarska Agata Młynarska Agata Młynarska
Agata Młynarska o chorobie
1/5
Agata Młynarska o chorobie

 

Agata Młynarska znów trafiła do szpitala! Gwiazda ostatnio ma poważne problemy ze zdrowiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jej stan znów się pogorszył. Agata Młynarska opublikowała bowiem na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Na co cierpi dziennikarka i jak teraz się czuje? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Agata Młynarska we wzruszających słowach o śmierci córki Ewy Bem: "Nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów"

2/5
Agata Młynarska o chorobie

 

Agata Młynarska podzieliła się osobistym wpisem na Instagramie. Ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie. 

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy - napisała Agata Młynarska.

 

Zobacz: Zespół jelita drażliwego – z czego wynika? 

3/5
Agata Młynarska
Instagram

 

Co dolega Agacie Młynarskiej? Jakiś czas temu "Fakt" poinformował, że Agata Młynarska cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. To rzadka choroba, a dziennikarka cały czas musi być pod kontrolą lekarza. O swojej chorobie Agata Młynarska opowiedziała w rozmowie z "Na żywo". Co zdradziła?

Zobacz: Czy można wyleczyć zespół jelita drażliwego?

4/5
Agata Młynarska
ONS.pl

 

Agata Młynarska przyznała, że miewa gorsze chwile, w których musi zwalniać tempo i pracować z domu. Zdradziła też, że nauczyła się już żyć ze swoją chorobą.

 

– Nauczyłam się już żyć ze swoim problemem nieswoistego zapalenia jelit. Wiem, że to nie jest coś, z czym można dyskutować, jestem pod stałą kontrolą lekarską (…). W momentach pogorszenia wyhamowuję i wtedy wszyscy wiedzą, że pracuję z domu. Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie - powiedziała w "Na żywo".

 

Zobacz: Agata Młynarska o księżnej Dianie: "Dzięki niej księżna Kate mogła wyjść za Williama!" Dlaczego? 

Więcej na temat Agata Młynarska