Papież Franciszek z parą prezydencką Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z papieżem Papież Franciszek w Polsce Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016 Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
Papież Franciszek z parą prezydencką
1/5
Papież Franciszek z parą prezydencką

Papież Franciszek już w Polsce. W środę przed godziną 16 wylądował na lotnisku w Balicach. Franciszek został przywitany przez Beatę Szydło, Beatę Kempę oraz parę prezydencką: Andrzeja i Agatę Dudę. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim Agata Duda, której stylizacja jak zwykle wyglądała... perfekcyjnie! Garsonka idealnie dopasowana do jej smukłego i wysportowanego ciała, oryginalne niebieskie szpileczki i pasujący do zestawu kapelusz z delikatną siateczką.

 

Agata Duda przyzwyczaiła już nas do swoich dopiętych na ostatni guzik stylizacji. Niektórzy czasem jej zarzucają, że za bardzo wzoruje się na Claire z serialu "House of cards" i nie jest w tym w stu procentach naturalna, a jej stylizacje są czasem nudne.

 

Zobacz też: Papież Franciszek już w Polsce! Zobaczcie jak przywitała go para prezydencka i premier! ZDJĘCIA

 

Do stylizacji Agaty Dudy odniosła się m.in. Superniania, Dorota Zawadzka. Porównała ją do... stewardessy!

Agata Duda jak stewardessa?
Twitter

 

Jakie jest wasze zdanie? Agata Duda wyglądała elegancko i z klasą na powitaniu papieża Franciszka w Polsce? Czy rzeczywiście powiało nudą, a jej kreacja przypominała uniform stewardessy?

2/5
Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z papieżem
EastNews
3/5
Papież Franciszek w Polsce
4/5
Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
EastNews
5/5
Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
EastNews
Więcej na temat papież Franciszek Agata Duda