Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Papież Franciszek z parą prezydencką
Newsy

Superniania kpi z Agaty Dudy na powitaniu papieża "Pierwsza stewardessa. Ups. Pierwsza dama" ZDJĘCIA

Superniania kpi z Agaty Dudy na powitaniu papieża "Pierwsza stewardessa. Ups. Pierwsza dama" ZDJĘCIA
Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
EastNews
Newsy
PiS boi się, że prezydentowa Agata Duda… zacznie mówić?!
PiS boi się, że prezydentowa Agata Duda… zacznie mówić?!

PiS boi się Agaty Dudy? Tak sugeruje sobotni “Fakt”. Dlaczego politycy partii rządzącej mają się obawiać żony prezydenta, również reprezentanta ich obozu? Według “Faktu” wszystko przez zamieszanie wokół projektu podwyżek dla najważniejszych osób w państwie i ustanowieniu pensji dla pierwszej damy. Projekt zniknął szybciej niż się pojawił, PiS przestraszył się bowiem miażdżącej krytyki po ujawnieniu wysokości podwyżek dla polityków. Paweł Kukiz dosadnie określił projekt jako “ Koryto plus ”. Teraz posłowie PiS “obawiają się, że po wycofaniu projektu wprowadzającego pensję dla pierwszej damy, Agata Kornhauser–Duda (44 l.) będzie chciała się na nich zemścić !” - pisze Fakt. Jak ma wyglądać ta “zemsta”? Znana dotąd z milczenia i nie ujawniania swoich opinii na temat najważniejszych spraw państwowych żona prezydenta miałaby przerwać milczenie . A to, co powie, może różnić się znacząco od linii partii. Jeżeli zacznie udzielać wywiadów i wypowiadać się na różne tematy, będzie kłopot - mówi Faktowi jeden z polityków partii rządzącej. Agata Duda ma wielu sympatyków, choć również sporo krytyków - co pokazuje nasze głosowanie w plebiscycie Party.pl na "Najpierwszą damę" . Poza milczeniem, znana jest również z nienagannego stylu, a ostatnio furrorę zrobiło jedno jej zdjęcie... A Wy jak myślicie, Agata Duda powinna zacząć udzielać wywiadów?   Agata Duda złym snem posłów PiS? Tak sugeruje tabloid:   Pierwsza dama słynie ze swojej elegancji:    

Agata Duda
East News
Newsy
W końcu! Agata Duda dostanie pensję za bycie Pierwszą Damą! Ile?
Ta kwota zwala z nóg!

Agata Duda będzie prawdopodobnie juz wkrótce dostawać pensję! Projekt ustawy autorstwa PiS ma wpłynąć do Sejmu 19 lipca - informuje "Fakt". Do tej pory, żony prezydentów Polski nie dostawały ani grosza za pełnienie swoich funkcji. Co więcej, nie mogły nawet liczyć na odprowadzenie składek do ZUS. Jako pierwsza poruszała tę sprawę w swoich wypowiedziach Jolanta Kwaśniewska. Obecnie wiadomo już, że sprawa być może zostanie załatwiona już w najbliższym czasie.   Pensja Pierwszej Damy - ile będzie wynosić? Na jakie wynagrodzenie będzie mogła liczyć Agata Duda, po uchwaleniu ustawy? Niemałe! Według informacji tabloidu, będzie to maksymalnie 13 540 zł miesięcznie. Na tę kwotę ma się składać pensja w wysokości 12 275 zł oraz dodatek stażowy - 1 265 zł.   Polecamy: Ile wynosi składka emerytalna i kiedy jest opłacana?   Agata Duda nie była zadowolona, że w związku z objęciem przez jej męża urzędu prezydenta, będzie musiała zrezygnować ze swojej posady nauczycielki języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. Te zarobki być może wynagrodzą Pierwszej Damie te niedogodności. To jednak nie wszystko! Według projektu ustawy, małżonki lub małżonkowie prezydentów mają mieć zapewnione dożywotnie wynagrodzenie, na które mogą liczyć również poprzedniczki Agaty Dudy, czyli Anna Komorowska, Jolanta Kwaśniewska i Danuta Wałęsa. Mogą one liczyć na 10 000 tysięcy złotych miesięcznie - 9 207 zł wynagrodzenia oraz 949 zł dodatku stażowego.   Zobacz też: Prezydent po angielsku, Pierwsza Dama po niemiecku. Para prezydencka zaprasza na Światowe Dni Młodzieży WIDEO.   Agata Duda będzie dostawać pensję. Na wypłatę mogą liczyć również poprzednie Pierwsze Damy, w tym Jolanata Kwaśniewska.

Ilona Felicjańska i Agata Duda połączyły siły i razem pomagają uzależnionej młodzieży
East News
Newsy
Agata Duda wspiera Ilonę Felicjańską. Co łączy Pierwszą Damę z modelką?
Agata Duda wspiera Ilonę Felicjańską. Co łączy Pierwszą Damę z modelką?

Ilona Felicjańska może liczyć na wsparcie Agaty Dudy ! Modelka, o której kilka lat temu zrobiło się bardzo głośno za sprawą spowodowania kolizji pod wpływem alkoholu, po długiej terapii wyszła z nałogu i teraz wspiera uzależnioną młodzież. Ostatnio Ilona Felicjańska napisała list do Pierwszej Damy z prośbą o odwiedzenie Ośrodka Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego. Żona Andrzeja Dudy przyjęła zaproszenie i wybrała się do ośrodka.   Spotkanie z uzależnioną młodzieżą w Cholewiance nie było jedyną okazją do spotkania modelki z Agatą Dudą. Pierwsza Dama w rewanżu zaprosiła wychowanków Ośrodka Terapii i Readaptacji oraz Ilonę Felicjańską do Pałacu Prezydenckiego. Przy okazji młodzież mogła zwiedzić Sejm. Zapominamy o tym, jak ważna jest bezpośrednia rozmowa, uścisk dłoni, patrzenie w oczy, wymiana uśmiechów, poklepanie po ramieniu. Młodym ludziom jest to bardzo potrzebne, a w internecie tego nie znajdą. Poświęcony czas i autentyczne zainteresowanie to jest coś, o czym rodzice i wychowawcy nie zawsze pamiętają. A powinni pamiętać, bo tego nic młodym ludziom nie zastąpi - cytuje Agatę Dudę tygodnik Rewia. Agata Duda zapewniła, że będzie częściej zapraszać do siebie młodzież z ośrodka. Wygląda więc na to, że Ilona Felicjańska i żona Andrzeja Dudy znalazły nić porozumienia.   Zobacz także: "Moja siostra obco się czuje w Warszawie, Andrzej się męczy", zdradza brat Agaty Dudy i krytykuje prezydenturę szwagra!   Ilona Ostrowska może liczyć na wsparcie Agaty Dudy. Pierwsza Dama pomaga uzależnionej młodzieży.

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner