Agata Buzek
East News

Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się wspólne zdjęcia Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Do tej pory para jednak nie odniosła się do plotek, jakoby z aktorem łączyło ją coś więcej niż zwykła znajomość zawodowa czy przyjaźń.

Aktorzy spotykają się jednak coraz częściej, a według medialnych doniesień, Agata Buzek wyprowadziła się ze swoje domu spod Warszawy i zamieszkała z Braciakiem w jego mieszkaniu na Saskiej Kępie. Teraz paparazzi przyłapali parę kolejny raz na wieczornym spacerze! Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Agata Buzek jest zakochana w Jacku Braciaku?

Choć para nie okazuje sobie czułości publicznie, ciężko ją przyłapać na pocałunkach, tuleniu się czy choćby zwykłym trzymaniu za ręce, to jednak jej wspólne zdjęcia mówią oraz znaczą coraz więcej. Agata Buzek i Jacek Braciak ewidentnie są ze sobą blisko, spędzają ze sobą sporo czasu i wszystko wskazuje na to, że darzą się uczuciem!

Warto dodać, że zarówno Agata Buzek, jak i Jacek Braciak mają za sobą nieudane związki. W 2018 roku aktorka rozstała się ze swoim mężem Adamem Mazanem po 12 latach małżeństwa. Aktor był związany z Iloną Braciak i Mają Hirsh, z którymi ma trzy córki.

Myślicie, że para niedługo potwierdzi swój związek oficjalnie? 

 

Agata Buzek i Jacek Braciak zostali przyłapani na ulicach Warszawy

Agata Buzek, Jacek Braciak

Para nie była sama! 

Agata Buzek, Jacek Braciak

Zobacz także: To nie plotki! Agata Buzek i Jacek Braciak są parą! Zobacz, jak oni się kochają! ZDJĘCIA

Więcej na temat Agata Buzek Jacek Braciak