Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique nadal budzi emocje fanów na całym świecie. Głos w tej sprawie zabierają również gwiazdy. Po tym, jak Shakira gościła ostatnio w "The Tonight Show", gdzie opowiedziała o trudnych emocjach związanych z rozstaniem i wykonała hitowy utwór "Bzrp Music Sessions, Vol. 53", całe wystąpienie skomentowała Adele. Jej słowa nie pozostały bez echa w sieci!

Reklama

Adele zareagowała na występ Shakiry i wspomniała o Pique

Po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique, Shakira nie ukrywała, że zachowanie byłego partnera wobec niej i dzieci bardzo ją zraniło i odcisnęło piętno na jej psychice. Dlatego po zakończeniu związku Shakira nagrała utwór, w którym uderza w Pique i jego moralność. Wykonywana wspólnie z argentyńskim muzykiem o pseudonimie Bizzarp piosenka ""BZRP Music Session #53" zyskała rekordowe liczby odtworzeń. Utwór zachwycił fanów bezpośredniością, ironią i humorem.

Teraz Shakira miała okazję wykonać swój hit na żywo - gościła w programie "The Tonight Show", gdzie uczestniczyła w rozmowie z Jimmym Fallonem. Po pełnym energii i emocji występie piosenkarka udzieliła prowadzącemu show szczerego wywiadu. Shakira wspomniała między innymi o siostrzeństwie, które czuła wraz z innymi kobietami po publikacji mocnego utworu. Udział Shakiry w "The Tonight Show" nie umknął również innym celebrytom - swoją opinię na jego temat wyraziła Adele.

- Widziałam wczorajszy występ Shakiry u Jimmy'ego Fallona ... ojej, jej były mąż jest w tarapatach! - skomentowała Adele podczas swojego koncertu w Los Angeles.

Zobacz także: Grammy 2023: Spektakularne kreacje gwiazd: Beyonce, Adele, Harry Styles, Lizzo... [ZDJĘCIA]

Szczere słowa z ust Adele padły w czasie koncertu gwiazdy w Las Vegas. Film został opublikowany na jednym z kont fanowskich na TikToku. Fani nie kryli zaskoczenia jej postawą i błyskawicznie odnieśli się do mocnego komentarza Adele!

Zobacz także

- Adele też śledzi tę dramę, tak jak my!
- Adele jest najlepsza!
- Uwielbiam ją
- Po tym, co powiedziała o Shakirze, lubię ją jeszcze bardziej - pisali.

Zobacz także: Gerard Pique i jego nowa partnerka wyrzuceni z restauracji. Wszystko przez... Shakirę

W czasie wywiadu dla "The Tonight Show" Shakira poruszyła ważny wątek związany z siostrzeństwem. Wyznała, że entuzjastyczne reakcje innych kobiet na nagranie dodały jej siły i wywołały refleksję o tym, jak wiele kobiet przechodzi przez trudne chwile i może się w nich wspierać.

- Kiedy opublikowaliśmy ten utwór, nie miałam poczucia, że mam fanów. Miałam już siostrzeństwo kobiet, które przeszły przez to samo co ja, które czują to, co ja, które musiały tolerować tyle g*wna co ja - wyznała szczerze Shakira.

Teraz, po jednoznacznych słowach Adele, siostrzeństwo, o którym mówiła Shakira nabrało jeszcze głębszego, mocniejszego wymiaru!

YouTube

Piosenka "Bzrp Music Sessions, Vol. 53, w której Shakira kieruje do byłego partnera pamiętne słowa o tym, że "zamienił Ferrari na Twingo, zamienił Rolexa na Casio", zyskała ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube, a nawet pobiła aż 14 rekordów Guinnessa. W lutym Shakira opublikowała kolejną "piosenkę zemsty" - utwór "TGQ" nagrany wspólnie z Karol G.

Reklama

Zobacz także: Shakira ostro o rozstaniu z Gerardem Pique! Uderza w jego kochankę

Rex Features/East News
JP PARIENTE/JM HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News
Reklama
Reklama
Reklama