Nergal zerwał z Anną Ratajczak

Nergal rozstał się z dziewczyną Anną Ratajczak

Nergal zerwał z Anną Ratajczak

Adam Darski zawsze lubił otaczać się pięknymi kobietami. Jednak lider Behemotha nie ma szczęścia w miłości. Jakiś czas temu kolorowa prasa donosiła o nowym związku muzyka z niejaką Anną Ratajczak. Para spotykała się ze sobą przez kilka miesięcy, a także planowała wspólną przyszłość i założenie rodziny. Niestety i tym razem wokaliście nie udało stworzyć się nic stałego.

Jak dowiedział się "Fakt", powołując się na znajomego Nergala, para kilka dni temu zakończyła swój romans. Muzyk doszedł do wniosku, że jego dziewczyna nie jest z nim szczera i tylko próbuje się przy nim wylansować.

- Ania kłamała na temat swojej przeszłości, a nawet innych związków. Przede wszystkim zależało jej na jego popularności. Gdy okazało się, że Nergal nie zamierza zabierać jej na salony, jej uczucia bardzo się ochłodziły - powiedział w rozmowie z tabloidem znajomy Darskiego.


"Fakt" podał również, że do Adama zaczęły dochodzić informację, iż Anna nie jest wobec niego uczciwa i spotyka się z innymi mężczyznami. Dlatego Darski postanowił zerwać z dziewczyną wszelkie kontakty.

Przypuszczamy, że w niedługim czasie Nergal znajdzie nową dziewczynę, z którą, tak jak z Anną będzie mógł spacerować po warszawskim Powiślu. W końcu mam maj - miesiąc zakochanych.

allons_1373926.jpg

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48